Özel Haber:
banner24
VALİ KARALOĞLU BAŞKAN BÖCEK'İ ZİYARET ETTİ

 
  Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Vali Karaloğlu, yeni görevinde başarılar dilediği Başkan Böcek’e ziyaretin anısına Aspendos Antik Tiyatrosu’nun bir fotoğrafını hediye etti.
 
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıktan sonra ilk ziyaretini Antalya Valiliği’ne yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e iade-i ziyarette bulundu. Vali Karaloğlu Büyükşehir Belediyesi’ne gelişinde Başkan Böcek tarafından kapıda karşılandı. Karaloğlu ve Böcek daha sonra birlikte makama geçti.

Başkan Böcek: “Antalya’yı daha da ileriye taşıyacağız”

Vali Münir Karaloğlu, Başkan Böcek'e yeni görevinde başarılar dileyerek, yeni dönemde de Antalya için el birliği ile çalışacaklarını ifade etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise Vali Karaloğlu’na ziyareti için teşekkür ederek “Güzel şehrimiz Antalya’nın 19 ilçesi, 913 mahallesine hizmet edebilmenin onuru ile kolları sıvayarak çalışmalara başladık. Gece gündüz demeden koşarak güzel Antalya’mızı daha da ileriye taşıyacağız. Bu süreçte Antalya Valiliğimiz ile de şehrimiz adına en güzel çalışmalara birlikte imza atacağız” dedi.

Vali Karaloğlu Aspendos fotoğrafı hediye etti

Ziyaretin sonunda Vali Karaloğlu Başkan Böcek’e Serik İlçesi’nde bulunan tarihi Aspendos Antik Tiyatrosu’nun havadan çekilmiş bir fotoğrafını hediye etti.

 Başkan Böcek’in makamına ziyaretçi akını
 
Yerel seçimlerin ardından 8 Nisan’da mazbatasını alan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Makamı ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Böcek, vatandaşlar başta olmak üzere, ziyarete gelenlerle tek tek ilgilenerek sohbet ediyor. Ziyarete gelenlere güzel dilekleri için teşekkür eden Başkan Böcek, “5 yıl Antalya’yı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlık koltuğuna oturmasının ardından yoğun mesaisine başladı. Belediye ile ilgili çalışmaların yanı sıra mesaisinin bir bölümünü de ziyaretlere ayıran Başkan Böcek, vatandaşların tebriklerini kabul ederken, aralarında milletvekilleri, eski belediye başkanları, kurum müdürlerinin de olduğu çok sayıda ziyaretçiyi makamında ağırlıyor.
Vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor
Hayırlı olsun ziyaretine gelenlere güzel dilekleri için teşekkür eden Başkan Böcek, vatandaşların fotoğraf taleplerini de geri çevirmiyor. Makamı ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Böcek, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Eski Kültür ve Turizm Bakanı İbrahim Gürdal, Eski Milletvekili Osman Akman, Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanları Bekir Kumbul ve Mustafa Akaydın’ı ağırladı.

İl Müdürlerinden “hayırlı olsun” ziyareti

Antalya’da görev yapan kamu kurumlarının il müdürleri de Bakan Böcek’i makamında ziyaret etti. Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan başta olmak üzere İl Müftüsü Osman Artan, Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İl Gençlik ve Spor Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz, TÜİK Antalya İl Müdürü Abdi Öncel, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Veli Tekkanat, Tapu ve Kadastro Müdürü Funda Aydın Seymen,  Meteoroloji 4. Bölge Müdürü Davut Öztürk de Başkan Böcek’e görevinde başarılar diledi.

Başkan Böcek güzel dilekler için teşekkür etti

Kendisine duyulan güvene ve gösterilen ilgiye teşekkür ederek memnuniyetini dile getiren Başkan Böcek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne adım attığım ilk günden bu yana bizleri yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yol arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine ve Antalya’da 5 yıl boyunca birlikte mesai yapacağımız kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerine nazik ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Antalya’ya hizmet etmek için yoğun mesaimize başladık. Gece gündüz demeden Antalya’mıza hizmet edebilmek için var gücümüzle çalışacağız”dedi.

AESOB’dan Başkan Böcek’e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Böcek, “Antalya’yı birlikte yöneteceğiz”

 Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, oda başkanları ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AESOB Başkanı Dere, Antalya Büyükşehir Belediyesi ile her zaman işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Başkan Böcek de AESOB ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacağını belirterek, “Biz siyaseti seçim meydanlarında bıraktık. Şimdi hizmet zamanıdır. Antalya’yı birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. 
 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ve 70 Oda Başkanıyla Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Başkan Böcek’in esnaf teşkilatının içinden gelmiş birisi olmasının kendileri için gurur kaynağı olduğunu dile getiren AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Seçim kampanyanız boyunca ‘Biz birlikte varız, birlikte yaparız’ dediniz. Antalyalı esnaf ve sanatkarlar, sizinle beraber şehre her türlü katkıyı koymaya hazırdır” dedi.

Dere, “Siz içimizden birisiniz”

Başkan Böcek’in 4 dönem yaptığı Konyaaltı Belediye Başkanlığı sürecinde de her zaman esnaf ve sanatkarlar ile iç içe çalıştığını hatırlatan AESOB Başkanı Dere, “Şimdi de Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar 80 bin 539 esnafımızla meseleleri çözeceğinize inancım sonsuz. Çünkü siz el değilsiniz. İçimizden birisiniz. Siz buraya seçilirken biz seçim kampanyanızı takip ettik. Bazı köylere traktörle bazı ilçelere otobüsle, bazı yerlere servisle giderek içimizden biri olduğunuzu ispatladınız. Şimdi bütün Türkiye sizi merak ediyor. Esnaf teşkilatımız Şoförler Odası’nda görev yapmış biri olarak sizinle gurur duyuyor” ifadelerini kullandı. Başkan Böcek’e tüm esnaf adına ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileten Dere, Antalya Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Böcek 18 Nisan’ın önemini anlattı

AESOB Başkanı Adlıhan Dere nezdinde Antalya’daki bütün esnaflara güzel dilekleri için teşekkür eden Başkan Muhittin Böcek, ziyaretin gerçekleştiği 18 Nisan’ın kendisi için çok özel bir anlam ifade ettiğini anlatarak, “1999’da belediye başkanlığı seçiminde bu saat itibariyle oyumu kullanmıştım. Bugün belediye başkanlığında 21. yılıma giriyorum ama bu kez Antalya Büyükşehir belediye Başkanı olarak. Bunu da sizlere, siz değerleri hemşerilerime, oda başkanlarıma borçluyum” diye konuştu.

“Siyaset seçim meydanlarında kaldı”

Siyaseti seçim meydanlarında bıraktığını vurgulayan Başkan Böcek, asıl önemli olanın Antalyalılara seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmek olduğunu belirtti. 100 günlük seçim maratonu boyunca Antalya’nın 19 ilçesi ve 913 mahallesinde dertleri dinlediğini söyleyen Başkan Böcek şöyle konuştu: “Seçim öncesi ne söylediysek bugün de aynısını söylemeye devam ediyoruz. ‘Ben sen yok biz varız. Biz birlikte yaparız’ dedik. Çalışmalarımızı da bu anlamda yapacağız. Bütün ilçelerimizde toplantı yapacağız. Toplantımızda kaymakamımız olacak, oda başkanlarımız olacak, siyasi partilerin başkanları ve belediye başkanları olacak. Antalya’yı birlikte yöneteceğiz.”      

“31 Mart hasat zamanı”

31 Mart yerel seçimlerini 25 yıllık siyasi yaşamı ve belediye başkanlığının hasat zamanı olarak nitelendiren Başkan Böcek, bugüne kadar hiç parti rozeti takmadığının altını çizerek, “Bugüne kadar herkesin belediye başkanı oldum. Şimdi hizmet zamanıdır. Geçmişle hiç hesabımız yok ancak Büyükşehir Belediyemizin 4.3 katrilyon ASAT’ın da 1 katrilyon 700 bin TL borcu var. Süreçle ilgili zorluklarımız var. Beş yıl gece gündüz hep birlikte koşacağız” şeklinde konuştu.

Çalışmak için söz verdim

Antalya için AESOB ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını ifade eden Başkan Böcek, “Esnafımıza, Büyükşehir Belediyemize ne görev düşüyorsa bunu beraber yapacağız. Ben çalışmaya geldim. Geçmiş dönemin borçlarını her gün televizyonlara çıkıp söyleyecek birisi değilim. Ben bir sefere mahsus Antalya Büyükşehir Belediyemizin borçlarıyla ilgili bir açıklama yapacağım. Ben çalışmak için vatandaşımıza söz verdim. Onun için bu görevi aldık. Bu görevi de en iyi şekilde sizlerle birlikte yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Böcek esnafla buluşma sözü verdi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Böcek, bundan sonraki süreçte yapacağı ilçe ziyaretlerinde de oda başkanları ile mutlaka bir araya geleceğini hatırlatarak en kısa sürede esnafla yeniden bir araya gelme sözü verdi. AESOB Başkanı Adlıhan Dere Oda Başkanları ve esnaf adına Başkan Böcek’e çiçek takdim ederken, ziyaret toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
banner71
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner81

banner82

banner88

banner92

banner110

banner112

banner113

banner114

banner120

banner122

banner137

banner151

banner150

banner77

banner83

banner84

banner87

banner89

banner91

banner111

banner95

banner117

banner124

banner138

banner152

banner149

KAŞ’TA GÖREV YERİ DEĞİŞEN HAKİM VE SAVCILARA...
KAŞ’TA GÖREV YERİ DEĞİŞEN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Haberi Oku