Antalya'da 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerle kutlanıyor.

ANTALYA ANTALYA'DA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN 7 ŞÜPHELİ ADLİYEDE ANTALYA ANTALYA'DA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN 7 ŞÜPHELİ ADLİYEDE

   1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramının 98. yılı kutlamaları, Antalya Bölge Liman Başkanlığı koordinasyonunda Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ve Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı bot ile “Deniz Şehitlerimiz Anısına” denize çelenk bırakılması töreni ile başladı. Törene Antalya Vali Yardımcısı ve Hudut Mülki İdare Amiri Dr. Suat Seyitoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bölge Müdürü Serhan Özkanlı, Antalya Bölge Liman Başkanı Muhammet Alper Keçeli, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Çevre Danışmanı Lokman Atasoy, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes, Yönetim Kurulu Üyeleri Varol Çakır ve Özgür Sert ile sektör temsilcileri katıldı.

İmeak DTO Antalya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin yaptığı konuşmada;" Denizlerimizdeki bağımsızlığımızın ve egemenliğimizin sembolü olan 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramımızın 98. yılı kutlu olsun! Başta Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tarihimizin tüm büyük denizcilerini, deniz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, sektörümüzün gelişmesinde ve ilerlemesinde emeği geçen tüm denizcilere şükranlarımızı sunuyoruz."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN