Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Manavgat'ın Çolaklı Mahallesi D-400 kara yolu yakınlarında bulunan ormanda saat 13.00 sıralarında orman yangını başladı. Sebebi henüz belirlenemeyen yangın büyüyüp yayıldı. İhbarla bölgeye Manavgat Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri yönlendirildi. Yangının söndürme çalışmalarına helikopterler de katıldı. Alevlerin kontrol altına alınması için ekipler havadan ve karadan müdahaleyi sürdürüyor.

KARADAN VE HAVADAN MÜDAHALE SÜRÜYOR

Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale devam ediyor. Yangına 4 helikopter, 2 uçak, 10 arazöz, 4 ilk müdahale aracı, 2 su tankeri ve çok sayıda personel ile müdahalede bulunuluyor.

KONTROL ALTINA ALINDI

ANTALYA'DA KOLU AMPUTE EDİLMEKTEN KURTARILAN YUNAN KIZ, 1 AY HASTANEDE KALACAK ANTALYA'DA KOLU AMPUTE EDİLMEKTEN KURTARILAN YUNAN KIZ, 1 AY HASTANEDE KALACAK

Antalya'nın Manavgat ilçesinde saat 13.00 sıralarında çıkan orman yangını, havadan ve karadan yapılan müdahale ile 1 saatte kontrol altına alındı. Yaklaşık 1 hektar alanın zarar gördüğü yangın bölgesinde, soğutma çalışmalarının sürdüğü belirtildi.