Antalya Genç İş İnsanları Derneği'nin (ANTGİAD) olağan kahvaltılı üye toplantısına Glasgow Üniversitesi Adam Smith Business School Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya konuk oldu. 

ANTGİAD üyelerinin ve misafirlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 'Türkiye'de ve Dünyada 2024 Yılı Ekonomik Görünümü' konuşuldu. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, 23. Dönem olarak son olağan toplantıyı gerçekleştirdiklerini, 20 Ocak tarihinde yapılacak genel kurul toplantısı ile bayrağı devredeceklerini söyledi. ANTGİAD'ın günden güne büyüyen şehirde farkındalığını sürekli artıran bir sivil toplum kuruluşu ve ilk kurulan iş insanları derneği olduğunu aktaran Sert, "Ben inanıyorum ki bu kadar kaliteli bir birliktelik önümüzdeki süreçte Antalya'ya çok daha fazla katma değer sağlayacak ve üretecektir. Bundan en ufak bir şüphe duymuyorum" dedi. Başkan Sert, beraber çalıştıkları yol arkadaşlarına, ANTGİAD üyelerine ve basın mensuplarını teşekkür etti.

DÜNYA DİPLOMASİSİ ANTALYA'DA BULUŞUYOR DÜNYA DİPLOMASİSİ ANTALYA'DA BULUŞUYOR

Başkan Osman Sert'in ardından Türkiye'de ve Dünyada 2024 Yılı Ekonomik Görünümü başlıklı sunumunu yapan Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya, iş insanlarına Türkiye ve dünyada iktisadi faaliyete ilişkin beklentileriyle ilgili bilgi verdi. Doç. Dr. Başkaya, sunumunun ardından katılımcıların sorularını yanıtladı. 

Başkan Sert, Doç. Dr. Yusuf Soner Başkaya'ya katkılarından dolayı teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.

Editör: ADEM AYDIN