ATAY USLU: DEMRE İBRAHİM OĞUZ’U BİLİR, İBRAHİM OĞUZ DEMRE’Yİ BİLİR…

KAYMAKAM VE BAŞSAVCIDAN TEBRİK ZİYARETİ KAYMAKAM VE BAŞSAVCIDAN TEBRİK ZİYARETİ

    Antalya Milletvekili Atay Uslu, Demre ilçesi’nde Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü ve Demre Belediye Başkan adayı İbrahim Oğuz için destek istedi.

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı Adaylarına destek için Demre'deydi. Atay Uslu, AK Parti Demre İlçe Başkanı Abdullah Durdemir, MHP Demre İlçe Başkanı Nuri Aslan, Demre Belediye Başkan adayı İbrahim Oğuz ve Meclis üyesi adayları ile birlikte ev ev, kapı kapı, sera sera gezerek destek istediler. 

Atay Uslu ve İbrahim Oğuz yufka ekmeği yapan kadınlarla karşılaşınca, döndüreci alıp, sacın başına geçtiler. Kadınlar Milletvekiline ve Müstakbel Başkana tam not verdiler.  

DEMRE'NİN TERCİHİ ESER  BELEDİYECİLİĞİ  

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi; "31 Martta Demre’nin tercihi Gönül Belediyeciliği, Demre’nin tercihi Gerçek Belediyecilik olacak. Sahada ziyaret ettiğimiz hemşerilerimizde bu kararlılığı gördük.

Cumhur İttifakı Adayı olan İbrahim Oğuz Başkanımız’ın projeleri hazır. Demre İbrahim Oğuz’u  Demre sevgisiyle, Demre aşkıyla, çalışkanlığı ve vizyonerliği ile bilir. İbrahim Oğuz Başkanımız çiftçi dostudur, ticareti bilir, turizmi bilir, Demre’yi bilir, Demre onu bilir. 

Hakan Tütüncü Başkanımız Antalya Kepez’de adeta belediyeciliğin kitabını yazdı. Şimdi Antalya Büyükşehir’de  gerçek belediyecilik dönemini başlatacak. 

Başkanlarımız hazır, Antalya kararlı…

Demre’de İbrahim Oğuz, Antalya’da Hakan Türüncü 5 yıllık fetret dönemine son verip Demre’nin ve Antalya’nın altın çağını başlatacaklar."

Editör: ADEM AYDIN