Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.

Ff30693E 71Cb 4A3F A34E 6F317A1Ed696

Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde düzenlenen Antalya Mitinginde konuştu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’ya seslenişinden önce hemşehrileriyle buluşan Tütüncü, “Antalya’mızı en güzel hizmetlerle buluşturmak, Antalya’mızı yeniden dünyanın en güzel şehri haline getirmek için kutlu bir yolculuğa çıktık. Rabbim yolumuzu, yolculuğumuzu, ufkumuzu, bahtımızı hep açık etsin.” dedi. 

C515E7D4 160D 4Fc9 932C 16Fdee033884

Başkan Adayı Tütüncü;“Biz Antalya’da ne zaman AK Parti olarak belediyede iktidara geldiysek, Antalya’yı bütün ilçeleri ile beraber bir atılım dönemi, bir şahlanış dönemi bekliyordu.” diyerek sözlerini sürdüren Tütüncü,  “AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl Antalya’nın kayıp yılları oldu. Antalya’nın şimdi o geçmiş zamanlarını Antalya’ya iade etmeye hazır mıyız? 1 Nisan 2024’den itibaren Antalya’da yepyeni bir dönem başlayacak. Bu yeni dönemin adı Antalya’nın altın çağı olacak. Bütün şehir olarak kalplerimizi, yüreklerimizi birleştireceğiz, daha sonra da güçlerimizi birleştirerek gerçekleştireceğiz. Bütün Antalyalı hemşehrilerimiz Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar buna hazır mıyız? 1 Nisan 2024’den itibaren başlayacak Antalya’nın altın çağında, başta trafik olmak üzere, imar, mülkiyet, alt yapı sorunlarının hepsini ortadan kaldıracağız.” diye konuştu.

8971B9Ea 4A3D 4054 Acfe 27F18A9471Dc

ANTALYA 255 KUŞUN TEDAVİSİNİ YAPIP, DOĞAYA GERİ DÖNDÜRDÜ ANTALYA 255 KUŞUN TEDAVİSİNİ YAPIP, DOĞAYA GERİ DÖNDÜRDÜ

ANTALYA’YA EN GÜZEL HİZMETLER

“Antalya’nın bir turizm şehri, Antalya’nın bir tarım şehri olduğu hakikatini gayet iyi biliyoruz.” diyerek, sözlerini sürdüren Tütüncü, “Başta turizm ve tarımın şehir ekonomisine katkı sağlaması, yerel ekonomilerimizi kalkındırma konusunda gereken gayreti en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. Biz eserlerimizle projelerimizle birlikte Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız. Hep beraber çalışacağız. Gayret edeceğiz. Antalya’nın kayıp yıllarında unutulan eserleri, yapılamayan hizmetleri en güzel şekilde yapacağız. 31 Mart’a kadar Antalya’nın bütün ilçelerinde olmaya, herkesle kucaklaşmaya, herkese ulaşmaya gayret edeceğiz. Görüyorum ki;  Antalya, Cumhur İttifakı adaylarını belediye başkanı yapmaya karar vermiş. Yolunda, bahtında açık olsun Antalya.“ diye konuştu.

Editör: ADEM AYDIN