Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Elmalılı üyeleri ile buluşan Başkan Ali Bahar, yaptığı konuşmada Elmalı’ya Organize Sanayi Bölgesi kurulması çağrısında bulundu.

   Sözkonusu toplantıda, ATSO tarafından hayata geçirilen Korkuteli Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi veren ATSO Başkanı Ali Bahar yaptığı açıklamada;“ Korkuteli ilçemizde istihdama, ekonomiye büyük bir katkı sunacak olan projemizi hayata geçirmek üzereyiz. Elmalı’da da ilçemiz ekonomisine katkı koyacak bir OSB’yi hayata geçirebileceğimize inanıyorum. Buradan sesleniyorum, yer tahsisi ile ilgili bilgi verin, söz veriyorum bu işin takipçisi olacağım ” dedi.

BELEDİYELER SİYASİ HESAPLAMA ALANI DEĞİLDİR! BELEDİYELER SİYASİ HESAPLAMA ALANI DEĞİLDİR!

   ATSO’nun Elmalılı üyeleri ile gerçekleşen toplantıda, üyelerden gelen nitelikli eleman, tarım ve sulama konusunda birçok talebi dinleyen Başkan Bahar, “Teşviklerin verilmesi konusunda her zaman dile getirdiğimiz gibi Alanya ile Elmalı’yı, Korkuteli’ni bir tutamazsınız. Bu yüzden devlet destekleri ve teşviklerinin bölgesel olarak verilmesini değil, ilçelere indirgenmesini istiyoruz. Bunun hayata geçirilmesi durumunda, özellikle Antalya’mız ve ilçelerinin kalkınmasını hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

Editör: ADEM AYDIN