Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yeni yıla görev başında çalışan itfaiye erleriyle girdi. İtfaiye ekipleriyle çay içip, meyve yiyen Böcek, ardından itfaiye erlerini tebrik edip, yeni yıllarını kutladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediyeye bağlı itfaiye ekipleri ile 2024 yılına girdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Hürriyet İtfaiye İstasyonundaki görevli itfaiye erleri ve amirleri, Başkan Böcek ile yeni yıla girdi.

Burada konuşan Başkan Böcek, "Bu yeni yılda inşallah gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, bütün vatadaşlarımızın huzurlu ve mutlu olduğu, şiddetin olmadığı, çok özel, mutlu, başarılı yılbaşlarının olmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum" dedi.

ANONS ÇEKTİ

OTOMOBİL TAKLA ATTI, SÜRÜCÜ YARALANDI OTOMOBİL TAKLA ATTI, SÜRÜCÜ YARALANDI

İtfaiye telsizinden anons çeken Böcek, "Arkadaşlar öncelikle yeni yılınızı kutluyorum. Sizlere ve ailenize huzurlu ve mutlu, güzel günler diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun" dedi. Hürriyet İstasyonu'nda yılbaşı gecesi görev yapan itfaiye erlerinin yeni yılını tebrik eden Başkan Böcek, istasyondan ayrıldı.

Editör: ADEM AYDIN