Başkan Köleoğlu, Ramazan etkinlikleri kapsamında 41 mahallede iftar yemekleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Kumluca halkının yoğun katılım gösterdiği ve Ramazan ayının maneviyatının, birlik ve beraberliğinin yaşandığı iftar yemeklerinin beşincisiKuzca, Büyükalan, Dere ve Gölcük Mahalleleri içinKuzca Kapalı Etkinlik Alanında gerçekleşti.

Kuzca, Büyükalan, Dere ve GölcükMahallelerinde İftar Programı Gerçekleşti

Başkan Köleoğlu: ’Kuzca, Büyükalan, Dere ve Gölcük Mahallelerimizin misafiriyiz. Beşinci iftar yemeğimizi Söğütcumasında yeryüzü soframızı kurarak gerçekleştiriyoruz. Bütün ailelerimizle burada toplandık. Emeklerinden dolayı Kumluca Belediyesi çalışma arkadaşlarıma Aşevi ekibine çok teşekkür ediyorum.’’

İçme Suyu, Asfalt, Karayolu ve Birçok Projemizle Yaylalarımıza Hizmet Ettik

Başkan Köleoğlu: ‘’Göreve geldiğimiz zaman bütün muhtarlarımızla beraber buradaki sorunları masaya yatırdığımızda bütün evlerimize ulaşabilmek için bir planlama yaptık. Yakından uzaktan hastalarımızı ambulansla alınıp hastanelere kadar ulaşımını sağladık. Tedavileri tamamlandıktan sonra hastalarımızı ambulansla evlerine ulaştırdık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye çıktığımız yolda bugün Söğütcumamızda, Büyükalanımızda, Dere Mahallemizde çok önemli bir şey daha yaptık. Parke Bordür ve büz dediğimiz köylerimizdeki dere yapımında kullanılan büzlerin de fabrikasını kurduk. Köylerimizdeki derelerimize köprü yapacağız. İçme suyu sorunlarımızı çözdük. Asfalt çalışmamızı deremize kadar tamamladık. Dere Mahallemizle ilgili büyük bir müjdeyi vermek istiyorum. Planlamasını yaptık. Altınyaka’ya giden karayoluyla birleştirerek burayı da karayolları sınırı içine alarak adeta ulaşımda pratik nokta haline getireceğiz. Evde Sağlık Hizmetleri bakımlarıyla ilgili nerede büyük ailemiz varsa onların yanındayız. Mahalle şenliklerimizle mahalle ekonomimizi canlandırdık. 2020 yılında başladığımız projemiz Kuzca Mahallesi Köy Konağının planlaması hazırlandı ve tamamlayacağız. Yayla Hizmet Binamızın inşaatına başladık. 12 ay boyunca hizmetinizde olacak.’’ dedi.

VALİ ŞAHİN İSKANDİNAV BÜYÜKELÇİLERİ KABUL ETTİ VALİ ŞAHİN İSKANDİNAV BÜYÜKELÇİLERİ KABUL ETTİ

Editör: ADEM AYDIN