Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü okulların eğitime, öğretime açılmasıyla Antalya Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencileriyle biraraya geldi.

   Mezun olduğu Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk gününde ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir eğitim ve öğretim yılı dileğinde bulundu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk gününde Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Tütüncü, 2023 -2024 eğitim yılının ilk gününde öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Hayatının 6 yılının bu okulda geçtiğini anımsatan Başkan Tütüncü, o dönemdeki anılarını okulun öğrencilerine anlatarak hatıralarını yad etti.

TGF "BİK YEREL BASINI BİTİRME HEDEFİNE ULAŞIYOR" TGF "BİK YEREL BASINI BİTİRME HEDEFİNE ULAŞIYOR"

  Okumanın çok önemli olduğunu belirten Başkan Tütüncü, dinin ilk emrinin de okumak olduğunu hatırlattı. Başkan Tütüncü konuşmasının ardından öğrenciler tarafından kendine yöneltilen soruları cevapladı. Başkan Tütüncü konuşması sırasında Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Türkiye’de çok konuşulacak bir kütüphane yapacaklarını da müjdeledi. Yeni bir okul isteği üzerine Başkan Tütüncü, “15 yılda Kepez’de büyük küçük 150’den fazla okul yaptık. Allah’ın izniyle o hızımızı yine devam ettireceğiz. Onun büyük yansımalarından bir tanesi de bizi bugünlere getiren bu güzel okulumuz olacak. Her nereye bir okul yapılmak isterseniz biz oradayız“ dedi.