Antalya'da mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, bayram tatili sürecinde mevsim normallerine düşmesi, kent genelinde ise aralıklarla sağanak yağış geçişi bekleniyor.

9 gün sürecek Ramazan Bayramı tatilinde turizm kenti Antalya'nın 2 milyon kişiyi ağırlaması bekleniyor. Tatilcilerin dün akşamdan bu yana gelmeye başladığı kentte ise mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren düşmesi bekleniyor. Meteoroloji'nin verilerine göre hafta boyunca hava sıcaklığının mevsim normallerinde seyretmesi beklenirken, yağışlı havanın yer yer etkili olması bekleniyor.

KUTSO BATI ANTALYALI GENÇLERİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BULUŞTURDU KUTSO BATI ANTALYALI GENÇLERİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BULUŞTURDU

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamaya göre yarın ve pazartesi Antalya'da çok bulutlu olacak havanın 25 dereceye ulaşması bekleniyor. Arife gününü aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenen kentte bayramın 1'nci günü iç kesimlerde yağış, 2'nci gününde parçalı bulutlu ve 3'ncü günü ise parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor. Hafta boyunca ise hava sıcaklığının 20 ila 27 derece arasında olması bekleniyor.

Editör: ADEM AYDIN