TÜTÜNCÜ, BİR GÜNDE ANTALYA’NIN 3 İLÇESİNİ GEZDİ TÜTÜNCÜ, BİR GÜNDE ANTALYA’NIN 3 İLÇESİNİ GEZDİ

     Isparta'nın Eğirdir ilçesinde 2024 yılına girmeye hazırlanan sürücülere, kontrol noktalarında Eğirdir elması ikram edildi. 

Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, 2024 yılına saatler kala ilçede görev yapan polis, jandarma, itfaiye ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. İlk olarak Eğirdir çarşı merkezinde denetimlerini sürdüren Eğirdir Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalışmalarını takip eden Kaymakam Çelik ve Başkan Gök, sürücülerin ve kolluk kuvvetlerinin yeni yıllarını kutlayarak ikramlarda bulundu. 

Daha sonra Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Acil Servisi, Jandarma kontrol noktası, Zabıta Müdürlüğü kontrol noktası ile 112 acil çağrı merkezlerini ziyaret etti. Kontrol noktalarında Kaymakam Çelik ve Başkan Gök'ü Eğirdir Emniyet Müdürü Özcan Alıcı ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Fatih Türkmen karşıladı. Kaymakam Çelik ve Başkan Gök, sürücülere Eğirdir elması ikramında bulunarak yeni yıllarını kutladı. Vatandaşlar kaymakam ve belediye başkanına teşekkür etti. 

Kaymakam Adem Çelik yaptığı açıklamada, "2023 yılının son dakikalarında Eğirdir ilçemizde görevi başında olan Emniyet, Jandarma, Zabıta, İtfaiye ve hastanelerimizi ziyaret ettik. Yeni yılın herkese sağlık, huzur, mutluluk getirmesini diliyor ve görevi başında çalışan arkadaşlarımızın yeni yılını kutluyor, herkese iyi yıllar diliyorum" dedi. 

Editör: ADEM AYDIN