Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik yarışmalarda birinci olan başarılı 3 öğrenciyi ödüllendirdi.
   Uzay Sanatı 2024 yarışmasında 11-14 
Yaş Kategorisinde Dünya birincisi olan Zeynep Betül Korkmaz ve Bursluluk sınavında 500 tam puan alan  Cengiz Topel Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Dinçer Çağan Aksak ve Özel Sancak Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Kerem Yeşiloğlu Finike Milli Eğitim Müdürü Mehtap Gökdemir ile birlikte Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik'i makamında ziyaret etti. Kaymakam Çelik  yarışmalarda birinci olan başarılı 3 öğrenciyle bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Daha sonra başarılı 3 öğrenciyi ödüllendirerek, hediyeler verdi.
    Finike Milli Eğitim Müdürü Mehtap Gökdemir yaptığı açıklamada;"Dünya Gününe adanan Uzay Sanatı 2024 Yarışması 11-14 Yaş Kategorisinde Dünya Birincisi olan öğrencimiz Zeynep Betül Korkmaz, Bursluluk sınavında 500 tam puan alan Cengiz Topel Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Dinçer Çağan Aksak ve Özel Sancak Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Kerem Yeşiloğlu ile birlikte Kaymakamımız Musa Kazım Çelik'i makamında ziyaret ettik. Öğrencilerimize çeşitli hediyeler vererek başarılarının devamını dileyen Kaymakamımız Musa Kazım Çelik, öğrencilerimizin başarılarında emeği geçen velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etti."Dedi.

'KURBAN ETLERİ SOĞUTULMADAN ÜST ÜSTE POŞETE KONULUP DOLABA ATILIRSA ÇÜRÜR' 'KURBAN ETLERİ SOĞUTULMADAN ÜST ÜSTE POŞETE KONULUP DOLABA ATILIRSA ÇÜRÜR'

Editör: ADEM AYDIN