Korkuteli İmecikliler Sosyal- Kültürel, Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği'nin 11'inci Olağan Genel Kurulu sonucu Ömer Şahin başkan seçildi.

ANTTAKLS’IN KONUĞU DURMUŞ YILMAZ ANTTAKLS’IN KONUĞU DURMUŞ YILMAZ

Korkuteli İmecikliler Sosyal- Kültürel, Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği'nin 11'inci Olağan Genel Kurulu, Antalya merkez Ahatlı Mahallesi Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Genel kurula AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Velican, Korkuteli Belediyesi Meclis Üyesi İrfan Yılmaz, Antalya Korkutelililer Derneği Başkanı Adnan İmirgi, Datköy ve Beğişliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Öztürk, Avdan Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Durali Köle, Antalya Aksu Kötekli Yörükleri Dernek Başkanı Veli Altıntaş, Korkuteli Belediyesi geçmiş dönem başkanlarından Adnan Uğurlu ve üyeler katıldı. 

Tek adayın katıldığı genel kurulda Ömer Şahin başkan seçildi. Ömer Şahin başkanlığında yeni yönetimde Hüseyin Kocabaş, Recep Şahin, Mümine Eren, Ali Kiriş yer aldı. Denetleme kurulu üyeliklerine ise Ramazan Zeybek, Hüseyin Koparan, Ömer Gönül seçildi. Meclis Üyesi İrfan Yılmaz, yeni başkan Ömer Şahin'e şehit olan 12 asker için bayrak hediye etti.

Editör: ADEM AYDIN