İYİ Parti Kaş Belediye Başkan Adayı İsmail Gökçe Kaş İlçe ve mahalle ziyaretleri sürüyor.

KAŞ’TA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TÖRENLE KUTLANDI KAŞ’TA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TÖRENLE KUTLANDI

   İYİ Parti Kaş Belediye Başkan Adayı İsmail Gökçe, İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, İYİ Parti Kaş İlçe teşkilatı, Kaş Belediye Meclis Üyeleri ve Adayları ile birlikte İlçe merkezi ve mahallelerine yaptığı seçim gezileri ve ziyaretleri sürüyor.  31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmaları kapsamında yaptığı gezi ve ziyaretler kapsamında esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek projelerini vatandaşlara anlatarak destek istediler.

   İYİ Parti Kaş Belediye Başkan Adayı İsmail Gökçe yaptığı konuşmada;" Antalya'nın incisi Kaş'ta, doğanın ve turizmin eşsiz uyumunu keşfetmek için yola çıktık! Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Nesrin Ünal, İYİ Parti Kaş İlçe teşkilatımız ve Kaş Belediye Meclis Üyeleri ve Adaylarımızla birlikte  Kaş'ın merkezinde esnafımızı ve halkımızı ziyaret ederek, ilçemizin muhteşem potansiyelini paylaştık. Doğanın büyüleyici güzelliği ve turizmin canlılığıyla Kaş, her ziyaretçisine unutulmaz anlar sunuyor. Bizde Kaş'ın geleceğine umutla bakıyor, Uhud birlikte daha yaşanabilir ve daha güzel bir Antalya için çalışıyoruz. Antalya Kaş Doğa Turizm Gelecek İçin Birlikte."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN