KEPEZ’DE GENÇLERE İŞ DÜNYASININ KAPILARINI ARALAYACAK PROTOKOL  KEPEZ’DE GENÇLERE İŞ DÜNYASININ KAPILARINI ARALAYACAK PROTOKOL 

     Alanya Belediyesi doğu ve batı mahallelerinin yanı sıra şehir merkezinde de sürdürdüğü yol çalışmaları kapsamında Kargıcak Mahallesi Menderes Bulvarı'nda sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

Alanya Belediyesi tüm mahallelerde ulaşımın konforunu artırmak için asfalt ve yol düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Doğu, batı ve kırsal mahallelerde 2 sıcak asfalt ekibi, 1 sathi kaplama ekibi ile aralıksız çalışma yürüten Alanya Belediyesi, özellikle çeşitli alt yapı çalışmaları ile bozulan cadde ve sokaklarda asfalt yenilme çalışmasını sürdürüyor. Çalışma kapsamında Kargıcak Mahallesi Menderes Bulvarı'nda 1500 metre sıcak asfalt çalışması başlatan belediye, programa alınan diğer noktalarda hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.

'UZUN ÖMÜRLÜ BİR YOL OLDU'

Kargıcak Mahallesi Muhtarı Muammer Asiltürk, Menderes Bulvarı'na çok kaliteli asfalt döküldüğünü belirterek, "Başkanımız bizi çamurdan tozdan kurtardı. Gerçekten çok uzun yıllar kullanılacak bir asfalt dökülüyor. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

BAŞKAN YÜCEL: 3 AYRI ASFALT EKİBİ İLE ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ

Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de "Alanya'da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda Kargıcak Mahallesi'nde daha önce alt yapı çalışması ile bozulan Menderes Bulvarı ve bağlantılarında sıcak asfalt çalışması başlattık. Yaklaşık 1500 metrelik sıcak asfalt çalışması sonrası bölgenin en önemli caddesini çok daha konforlu ve güvenli hale getireceğiz" diye konuştu.