Kaş Belediye Başkan Adayı AK Parti'den Cumhur İttifakı adayı Mutlu Ulutaş oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti'den Cumhur İttifakı Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş olarak açıklandı.

KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUTLU ULUTAŞ: ANTALYA'DA BÜYÜK MİTİNGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUTLU ULUTAŞ: ANTALYA'DA BÜYÜK MİTİNGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

6800D0F7 4E55 437B 8E18 7Cd1107Fd607

Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş yaptığı konuşmada;" Kıymetli Hemşehrilerim; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden Kaş Belediye Başkan Adayı gösterildim. Gönül belediyeciliği anlayışıyla Kaş’ımıza onlarca proje, yatırım ve hizmet kazandırdık. Bugünden sonra da ilçemize yakışan bir belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz. Sizlerin duaları, sevgisi ve desteğiyle, Kaş’ımıza ve 54 mahallemize hizmet etmeye yeni dönemde de devam edeceğiz. Bizleri yeniden bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere MHP ve AK Parti teşkilatlarının tüm kademeleri ile kıymetli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Rabbim yar ve yardımcımız olsun."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN