59. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU KEMER-KAŞ ETABI 22 NİSAN’DA 59. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU KEMER-KAŞ ETABI 22 NİSAN’DA

   Kaş Belediye Başkanı ve AK Parti'den Cumhur İttifakı Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş beraberindeki heyetle birlikte ilçenin Belenli ve Bayındır Mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretinde  Başkan Adayı Mutlu Ulutaş, AK Parti Kaş İlçe Başkanı Okay Bilgin, Milliyetçi Hareket Partisi Kaş İlçe Başkanı Cemil Kolak, AK Parti Kaş Kadın Kolları Başkanı Tülin Tuna, Kaş Belediye Meclis Üyeleri ve adayları olmak üzere AK Parti ve MHP Kaş ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Başkan Adayı Ulutaş seçim gezileri ve ziyaretleri kapsamında Belenli ve Bayındır Mahallelerindeki köylü vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, 31 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimler için destek istedi.

  Kaş Belediye Başkanı ve Adayı Mutlu Ulutaş yaptığı konuşmada;"Bayındır ve Belenli mahallelerimizde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Bizleri muhabbetle karşılayan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Bayındır ve Belenli Mutlu. Bizde Mutlu'yuz."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN