Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan "Bakmak ve Görmek" sergisinin açılışını yaptı.

   Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan, Kaş Kültür Evi’nde sanatçı Nurhan Aksöz’ün “Bakmak ve Görmek” adlı resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi.  Başkan Demirhan sanatçı  Nurhan Aksöz'ü başkanlığı döneminde Kültür Evi'nde ilk defa açılan sergi nedeniyle tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

KAŞ KAYMAKAMl VE BELEDİYE BAŞKANlNDAN TCG MlZRAK HUCUM BOTUNA ZİYARET KAŞ KAYMAKAMl VE BELEDİYE BAŞKANlNDAN TCG MlZRAK HUCUM BOTUNA ZİYARET

   Kaş Kültür Evi’nde  açılan "Bakmak ve Görmek" serginin açılışına, Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan, Belediye Meclis Üyesi Halil İbrahim İğli, Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, Resim Sanatçısı Nurhan Aksöz ve sanatsever vatandaşlar katıldı.

   Sanatçı Nurhan Aksöz Serginin açılışında yaptığı konuşmada;" Kaş Kültür Evi'nde yaptığım 19 resim eserimi sergiliyorum. Sergimin açılısını yapan Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan'a ve belediye meclis üyesi Halil İbrahim İğli beye ve Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren'e ve sergimi ziyarete gelen sanatsever vatandaşlara çok teşekkür ederim."Dedi.

   Kaş Kültür Evi'nde 3 Mayıs Cuma Günü açılan "Bakmak ve Görmek" sergisi 13 Mayıs Pazartesi Gününe kadar kalacak.

Editör: ADEM AYDIN