Kaş Kınık Spor Cumartesi Günü kendi sahasında Minik Kramponlar takımıyla karşılaşacak.

   Antalya Süper Amatör Liginde mücadele eden Kaş Kınık Spor 10 Şubat Cumartesi Günü kendi saha ve seyircisi önünde  Antalya merkez takımlarından Minik Kramponlar takımıyla karşılaşacak. Antalya Süper Amatör Liginin 16. Haftasının en önemli maçlarından birisi olan Kaş Kınık Spor ile Minik Kramponlar takımları  10 Şubat Cumartesi Günü Kaş Kınık Arena Stadında saat 15:00'de karşılaşacak.

   Kaş Kınık Spor Kulübü Başkanı Alim Açıkgöz yaptığı konuşmada;" Antalya Süper Amatör Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Kaş Kınık Spor Takımımız iki hafta önce başlayan ligin ikinci yarısına oynadığı 2 maçıda kazanarak 2'de 2 yaptı. Bu hafta sonu 10 Şubat Cumartesi Günü saat 15:00'de Kaş Kınık Arena Stadında kendi saha ve seyirmiz önünde oynayacağımız Antalya merkez takımlarından Minik Kramponlar maçına tüm sporsever taraftarlarımızı maçımıza davet ediyorum.Maça gelecek taraftarımızı maçın başından sonuna kadar centilmence takımlarını desteklemelerini istiyorum. Artık durmak yok hedefimiz 4. Lig zamanı geldi."Dedi.

KAŞ VOLEYBOL TURNUVASINDA ÇAVDIR VE İSMET KÖROĞLU ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON KAŞ VOLEYBOL TURNUVASINDA ÇAVDIR VE İSMET KÖROĞLU ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON

Editör: ADEM AYDIN