31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerde Kaş Belediye Başkanlığı için 14 aday Kaş Belediye Başkanı olmak için yarışacak.

1-) Adalet ve Kalkınma Parti: Mutlu Ulutaş

2-) İYİ Parti: İsmail Gökçe

3-) Demokratik Sol Partisi: Osman Külahlı

4-) Yeniden Refah Partisi: Ahmet Otlu

5-) Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi’nden: Atila Çelik

6-)  Zafer Partisi: Ali Can Karakuş

7-Bağımsız Türkiye Partisi: Kemal Koymat

8-) Cumhuriyet Halk Partisi: Erol Demirhan

9-) Hür Dava Partisi: Faruk Akdeniz

10-) Adalet ve Birlik Partisi: Gülcan İpek

11-) Türkiye İşçi Partisi: Halil Geçeli

12-) Saadet Partisi: Hüseyin Akayoğlu

13-) Vatan Partisi: Emine Çetin

14-) Bağımsız Aday: Şükrü Usman

AK PARTİ'DEN CUMHUR İTTİFAKI KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYl MUTLU ULUTAŞ

 AK PARTİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARl

1-) Fırat Demirci

2-) Murat Yılmaz

3-) Talat Bolel

4-) Muzaffer Gökçül

 5-) Hüseyin Sertçelik

 6-) Nurgün Erdoğan

 7-) Mehmet Koçyiğit

8-) Ramazan Yıldırım

9-) Mehmet Kesten

10-) Muhammer Çetiner

11-) Musa Gökçe

 12-) Salih Usta

13-) Uğur Çıralı

14-) Erol Karal

15-) Havva Sertel

 16-) Mehmet Öksüz

 17-) Yasemin Esemen

18-) Salih Erdoğan

 19-) Ali Tüzen

20-) Jale Emine Ercan

21-)  Ali Ovalı

22-) Musa Esen

YEDEKLER

Ramazan Göcekli, Yusuf Sarıbaş, Ali Kuptan, Yusuf Tarhan, Sefa Arıcan, Ömer Soral, Erdoğan Zeytinci, Mustafa Akbaş, Alaattin Avcı, Ahmet Tok, Abdil Toplu, Muharrem  Tüzen, Arif Mermer, Arif Dibekçi, Ramazan Kökçü, Fatih Erkan, Lütfi Akman, İbrahim Bakırcı, Sadık Parlak, Selami Karaca, Mehmet Öz, Musa Taylı, Yaşar Bozdağ, Ozan Gökce

AK PARTİ KONTENJAN ADAYLARI

1-Muhsin Taylı

2-Mahzen Arıcan

3-Ali Bekik

   CHP KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYl EROL DEMİRHAN

   CHP KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARl

1-) Aşkın Yenier

2-) Şükrü Koçak

3-) Halil İbrahim İğli

4-) Adil Arslan

5-) Hacer Bilgiç

6-) Uğur Ünal

7-)İsmail Şah Yılmaz

 8-) Cihan Karagül

9-) İbrahim Nişancı

10-) Mehmet Çotur

11-) Mehmet Kocaer

12-) Cemil Tufan

13-) Uğur Güncan

14-) Sercan Gürler

15- Mehmet Kavak

16-) Yılmaz Acar

17-) Munise Atalay

18-) Şükrü Yıldız

19-) Tunahan Karaman

20-) Himmet Avcı

 21-) Ramazan Erdil

22-) Bircan Çocuk

   Kontenjan:

 1-) Erkan Demirci

 2-) Halil Arıkan

3-) Recep Sarıca

 İYİ PARTİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSMAİL GÖKÇE

İYİ PARTİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ADAYLARI

1-Mustafa Baksak

2-Mehmet Okralı

3- Halil Yavuz Bozkurt

4-Murat Özcan Akman

KAŞ KINIK SPOR'UN PAZAR GÜNÜ RAKİBİ KORKUTELİ SPOR KAŞ KINIK SPOR'UN PAZAR GÜNÜ RAKİBİ KORKUTELİ SPOR

5-Nazif Erdoğan

6-Ömer Alperen Kıldır

7- Gülcan Kavacık

8- Mutlu Batman

9- Osman Kocabaş

10- Tayfun Arısoy

11- Sefer Bulut

12- Mehmet Akay

13- Neslihan Cengiz

14- Pınar Ayhan

15- Halil Yazıcı

16- Mustafa Yağcıoğlu

17- Gülsen Karakuş

18-Sinan Günen

İYİ PARTİ KONTENJAN ADAYLARI

1-      Huriye Davuloğlu

2-      Neslihan Kökçü

3-      Sedat Borazan

  TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYl HALİL GEÇELİ

   TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARl

1-) Aydın Şengül

2-) Gökhan Asan

3-) Müjgan Uruğ

4-) Mehmet Çetiner

5-) Melike Çınar Keskin

6-) Özgür Dara

7-) Cenk Şahin

8-) Zühre Halulu

9-) Faruk Sayılır

10-) Zülfikar Kuşçu

11-) Tayfun Nuhlar

12-) Oğul Samet Taşkın

13-) Mertcan Şahin

14-) Abdulkadir Özdemir

15-) Mustafa Reşid Kızıklı

    SAADET PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYl HÜSEYİN AKAYOĞLU

   SAADET PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARl

1-) Musa Gümüş

2-) Ali Caner

3-) Hafize Üsmen

4-) Yunus Kaya

5-) Fatma Kaya

SOL PARTİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

SOL PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ADAYLARI

1-      Hüseyin Tıkır

DEMOKRATİK SOL PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OSMAN KÜLAHLI

DEMOKRATİK SOL PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-      Demet Daşık

YENİDEN REFAH PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET OTLU

YENİDEN REFAH PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-   Yusuf Kırcaer

2-      Ramazan Kürşad Davuloğlu

3-      Hüseyin Baykal

4-      Mehmet Fatih İrenci

5-      Fatma Otlu

YENİDEN REFAH PARTİSİ KONTENJAN ADAYLARI

1-      Metin Koçak

2-      Ömer Yıldırım

TKP KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-      Osman Zeki İsfendiyaroğlu

ZAFER PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ CAN KARAKUŞ

ZAFER PARTİSİ KAŞ BEKLEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-      Hızır Adnan Sertakar

2-      Yücel Ustaer

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KEMAL KOYMAT

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-Gülsüm Bilici

HÜDAPAR ADAYLARI

1-Harun Gündüz

AB PARTİ ADAYLARI

1-Tuba İlhan

2- Özden Acar

3-  Gamze Kulksız

4-Dilara Yeşildağ

5- Mihriban Yaldız

6-Seda Sıla Kocarı

7-Mısra Toksoy

8- Sabiha Taşkıran

9-Fatma Çengeloğlu

10-Fatman Ur Ağır

DEVA PARTİSİ ADAYLARI

1-      Şaban Cezmi Acartü

VATAN PARTİSİ ADAYLARI

1-      Aleyna Vucut

BAĞIMSIZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1- Servet Yanık

Editör: ADEM AYDIN