Kaş ilçesinde protokol, Kurban Bayramı’nı kutladı.

SÜT KARDEŞLER CUMA GÜNÜ KAŞ'TA SAHNELECEK SÜT KARDEŞLER CUMA GÜNÜ KAŞ'TA SAHNELECEK

Kaş Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesinde geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi.

Kaş Kaymakamı Tevfik Kumbasar, programda yaptığı konuşmada, hep beraber bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek,  “Bayramlar, kardeşliğin, sevginin, dostluğun, neşenin doruklara ulaştığı günlerdir. Bu vesileyle hepinize sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram diliyorum.” dedi.

Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan da katılımcıların Kurban Bayramı’nı kutladığını kaydetti.

Bayramların önemini belirten Başkan Erol Demirhan, “Bayramlar, kaynaşmanın, dostlukların işaretidir. Allah nice bayramlara yetiştirsin. Bir ve beraber olacağız. Hep beraber Kaş’ımıza güzel hizmetler yapacağız.” diye konuştu.

Bayramlaşma programına, İlçe Jandarma Komutanı vekili Üsteğmen İlker Kökçü, Emniyet Müdürü Suat Kutbay, İlçe Müftüsü Turgut Topaloğlu, kurum müdürleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri, bayramlaşma programı çerçevesinde İlçe Jandarma Komutanlığına, Sahil Güvenlik Bot Komutanlığına, Emniyet Müdürlüğüne ve Şehit Öğretmen Ali Boşgelmez’in ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

Editör: ADEM AYDIN