Kaş Belediyesi Sosyal Tesisleri-Aile Çay Bahçesinde geleneksel Ramazan bayramlaşması yapıldı.

Kaş Kaymakamı Tevfik Kumbasar, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, mübarek ramazan ayını geride bıraktıklarını, bayramın sevinciyle hep beraber bir arada bulunduklarını söyledi.

Bayramı mutlu bir şekilde karşıladıklarını kaydeden Kaymakam Kumbasar, “Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Bayram öncelikle ilçemize, ülkemize, tüm dünyaya mutluluk, huzur ve barış getirsin. Sevdiklerinize, ailenize mutlu huzurlu bir bayram diliyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Erol Demirhan da katılımcıların Ramazan Bayramı’nı kutladığını ifade ederek, “Allah daha çok bayramlar göstersin. İnşallah bundan sonra da hep birlikte bu bayramları kutlamayı, Allah nasip etsin.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri, İlçe Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Devlet Hastanesine bayram ziyareti gerçekleştirdi.

KAŞ BELEDİYE BAŞKANI EROL DEMİRHAN MUHİTTİN BÖCEK'İ TEBRİK ETTİ KAŞ BELEDİYE BAŞKANI EROL DEMİRHAN MUHİTTİN BÖCEK'İ TEBRİK ETTİ

Bayramlaşma programına, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Erol, İlçe Emniyet Müdürü Suat Kutbay, İlçe Müftüsü Turgut Topaloğlu, daire amirleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları, belediye meclis üyeleri de katıldı

Editör: ADEM AYDIN