Antalya’nın Kaş ilçesinde Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığı tarafından, şehitler için “Bayrak Yürüyüşü” düzenlendi. Yürüyüşün sonunda şehitler için dua edildi, lokma dağıtıldı.
    Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığı tarafından şehitler için Bayrak Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşün sonunda şehitler için dua edildi. Lokma dağıtıldı. Şehitler için düzenlenen “Bayrak Yürüyüşü’ne”, Kaş Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Yıldırım, Kaş Ülkü Ocakları yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Kaş girişindeki Migros Kavşağı’nda bir araya gelen ülkücüler, ellerinde bayraklarla yürüyüşe geçti. Yürüyüşte sadece Türk bayrağı taşındı. Önde büyük bir Türk bayrağı taşındı. Slogan atılmadı. Sadece “Türk Gençliği 2023’e Doğru” şarkısı çalındı. Yürüyüş,  Kaş Merkez Süleyman Çavuş Camisi önünde sona erdi. Yürüyüş sonunda, başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ebedi başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Bağbuğ Alpaslan Türkeş ve tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Hep birlikte İstiklal Marşı okundu. Bir din görevlisi tarafından şehitler için dua edildi. Duanın ardından şehitler için lokma dağıtıldı.
  Kaş Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Yıldırım, katılımcılara ve yoldan geçenlere şehitlerimiz için lokma dağıttı. Ruhları şad olsun diyerek, katılımcılara teşekkür etti.
Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanı Yıldırım yaptığı açıklamada”Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığımızın talimatı ile Kaş Ülkü Ocakları teşkilatı tarafından düzenlenen " Bayrak Yürüyüşü ve Şehitler için Dua-Lokma" Programına Kaş İlçemizin 54 Mahallesinden yüzlerce Ülkücü-Milliyetci Kaş Meydanında toplanarak Bayrak Yürüyüşünü gerçekleştirdi. Yürüyüş esnasında Kaş'ta misafir bulunan tatilciler tarafından Bayrak Şöleni ve Lokma ikramı yoğun ilgi gördü. Yürüyüş sonunda başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Ülkücü hareketin kurucusu Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş Tüm Şehitlere  Saygı duruşunda bulunularak, dualarla anıldı. İstiklal Marşı coşku ile söylendi. Daha sonra Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanlığı olarak tüm vatandaşlara lokma dağıtıldı. Bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara çok teşekkür ederim”dedi.
 KAŞ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI YILDIRIM KAŞ BELEDİYE BAŞKANI ULUTAŞ’A ZİYARET
Ülkü Ocakları Kaş İlçe Başkanı Ayhan Yıldırım ve beraberindeki heyetle Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ı ziyaret etti.
Kaş İlçe Ülkü Ocakları başkanlığına atanan Ayhan Yıldırım,  ilçe yöneticileri, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’ı makamında ziyarette bulunarak bir süre sohbet ettiler. Belediye Başkanı Ulutaş konuklarına ikramlarda bulundu. Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ayhan Yıldırım bizi makamında ağırlayan Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş’a  misafirperverlikleri için  teşekkür ederiz dedi.