Antalya'nın Kemer ilçesinde Filistin'e destek için kermes düzenlendi.

Kaymakamlık adına müftülük tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda Filistin'e yardım amacıyla kermes düzenlendi. Kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Elde edilen gelir müftülük tarafından Filistin'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi'ne gönderilecek. Kermese Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, İlçe Müftüsü Recep Balaban, birim müdürleri, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, TÜRSAB Kemer BTK Başkanı Mehmet Akbaba ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TASARRUF GENELGESİYLE YEREL BASIN BİTİRİLMEKTEDİR. YAPACAKSANIZ TASARRUFU İKTİDAR OLARAK SİZ KENDİNİZDE YAPIN!” TASARRUF GENELGESİYLE YEREL BASIN BİTİRİLMEKTEDİR. YAPACAKSANIZ TASARRUFU İKTİDAR OLARAK SİZ KENDİNİZDE YAPIN!”

Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, "Filistin'e maddi katkı sağlayacak kermesimizde vicdani rahatsızlığımızı dile getirebilmek, şehitlerimizin anısına dua edebilmek, vatandaşlarımızın sesi olabilmek için bir araya geldik. Filistin'de yıllardır süren, katliam derecesine varan zulüm, Müslüman aleminin içerisinde kanayan bir yaradır. Kudüs'te son yaşanan olaylar, çocuk katliamları bizlerin içini ziyadesiyle sızlatıyor. Kemer'den yüksek sesle 'Kemer'den Filistin'e bin selam olsun' diyoruz. Bu noktada maddi, manevi elimizden gelen desteği vermeye gayret edeceğiz" diye konuştu.

Editör: ADEM AYDIN