YABANCILAR, ELEKTRONİK SİGARADAN EVCİL HAYVANA KADAR PEK ÇOK ÜRÜNÜ İNTERNETTEN SATIŞA ÇIKARDI YABANCILAR, ELEKTRONİK SİGARADAN EVCİL HAYVANA KADAR PEK ÇOK ÜRÜNÜ İNTERNETTEN SATIŞA ÇIKARDI

   Antalya'nın Kemer ilçesinde Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

Kemer'de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda tören yapıldı. Törene Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Seyhan, Kemer İlçe Emniyet Müdürü Harun Mere, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Soner Tuna, Kemer Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanı Üsteğmen Mustafa Kolçak, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, gaziler, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Programda, Kemer Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Mustafa Koçak ve Güneydoğu Gazisi Mehmet Çoban, günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptı. Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu öğrencilerinden Efe Polat'ın 'Gazilerin Gözyaşı' adlı şiiri okunmasıyla alandaki tören sona erdi. Cumhuriyet Meydanı'nın ardından Uygulama Oteli'ne geçen katılımcılara ikramda bulunuldu. Burada Kaymakam Ahmet Solmaz, gazilerle sohbet etti.

Editör: ADEM AYDIN