Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 15 yıllık hizmet döneminde, 68 mahallesi olan ilçeye 41 aile sağlığı merkezi (ASM) yapıldı. Şehir hastanesi, devlet hastanesi ve diş hastanesi ile belediye sağlık merkezi yatırımın geldiği ilçeye, 2 ASM daha kazandırılıyor. 

HEYAD, ACER AİLESİNİN ALS HASTASI 4 ÇOCUĞUNA EL UZATTI HEYAD, ACER AİLESİNİN ALS HASTASI 4 ÇOCUĞUNA EL UZATTI

Kepez Belediye Meclisinin, Şubat ayı olağan toplantısında on altısı yazılı, biri önerge olmak üzere on yedi gündem maddesi müzakere edilerek, karara bağlandı.
Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce söz alan Meclis Başkan Vekili Süleyman Acar, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olmasını, “Adaylığını, şehir için anlamlı buluyorum. Kendisine başarılar diliyorum.” şeklinde değerlendirdi.

“Tütüncü, Antalya’ya altın çağını yaşatacak”
Ak Parti Grup Sözcüsü Serhat Demir de, Başkan Tütüncü’nün, Büyükşehir adaylığının kendileri için övünç ve mutluluk vesilesi olduğunu söyledi. Demir, Kepez ilçesinde 15 yıl boyunca çok başarılı hizmetlere imza atan Tütüncü’nün, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı kimliğiyle de hizmet başarısını sürdüreceğini söyledi.   
Tütüncü’nün, yaptığı başarılı hizmetlerle hemşehrilerinden ‘Kepez’in mimari’ unvanını aldığını anımsatan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Sözcüsü Ali Baki Sarıca da, “Hakan Tütüncü’nün, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Antalya’ya altın çağını yaşatacağına inanıyorum.” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Sözcüsü Eren Kurt da, Başkan Tütüncü’ye ve partilerinin adayı Muhittin Böcek’e,  Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde başarılar diledi.
Parti grup sözcülerinin konuşmalarından sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçilen oturumda,  iki mahalleye sağlık tesisi müjdesi çıktı.
Sağlık Bakanlığı, bölge halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla Varsak Ayanoğlu ve Göksu mahallelerine ASM yapılmasını yatırım programına aldı.

Editör: ADEM AYDIN