Konyaaltı'nda vatandaşlar ve çocuklar hafta sonu tiyatro keyfi yaşadı. Tiyatro Akademisi tarafından çocuklar için hazırlanan 'Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek' ile yetişkinler için sahneye koyulan 'Naftalin Kokulu Öyküler' beğenildi.

Konyaaltı'nda vatandaşlar hafta sonunu Konyaaltı Belediyesi Tiyatro Akademisi tarafından hazırlanan tiyatro oyunları ile keyifli bir şekilde geçirdi. Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde Tiyatro Akademisi'nin çocuklar için sahnelediği 'Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek' oyunu ile yetişkinler için sahnelediği 'Naftalin Kokulu Öyküler' adlı tiyatro oyunlarına vatandaşların ilgisi yüksek oldu. 

TARIMSAL GİRDİ MALİYETLERİNDE ORTALAMANIN ÜZERİNDE ARTIŞ TARIMSAL GİRDİ MALİYETLERİNDE ORTALAMANIN ÜZERİNDE ARTIŞ

KÜLTÜR VE SANAT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK 

Konyaaltı Belediyesi olarak sanata önem verdiklerini belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “İlçemizde vatandaşlarımız ve çocuklarımız hafta sonunu Tiyatro Akademimiz tarafından hazırlanan 'Naftalin Kokulu Öyküler' ve 'Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek' adlı tiyatro oyunlarına ile geçirdi. Vatandaşlarımız ve çocuklarımız tiyatro oyunlarına yoğun katılım gösterdi. Katılımın yüksek olması bizleri mutlu etti. Konyaaltı Belediyesi olarak kültür ve sanata yönelik çalışmalarımız devam edecek" dedi. 

Editör: ADEM AYDIN