Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde un fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı. 

   Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sarı kod vererek yağış ve fırtına uyarısında bulunduğu Antalya’da, şiddetli rüzgâr ve yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Fırtına Konyaaltı ilçesinde de çok sayıda ağacın devrilmesine ve dallarının kırılmasına neden oldu. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde etkisini gösteren fırtına sonrası kırılan ve devrilen ağaçları kaldırdı.

2023'TE 1,3 MİLYAR KİŞİ SEYAHAT ETTİ: FRANSA'DAN REKOR, TÜRKİYE DÜNYA BEŞİNCİSİ OLDU 2023'TE 1,3 MİLYAR KİŞİ SEYAHAT ETTİ: FRANSA'DAN REKOR, TÜRKİYE DÜNYA BEŞİNCİSİ OLDU

BAŞKAN KOTAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, fırtınadan olumsuz etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kotan, “Şiddetli fırtınadan Konyaaltı ilçemiz de etkilendi. Konyaaltı Sahili’nde dalga boyu 4 metreye kadar ulaştı. Denize giren ve dalgalarla mücadele eden bir vatandaşımız çok şükür kurtarıldı. Fırtınada ilçemizde bulunan çok sayıda ağaç devrildi. Ekiplerimiz devrilen ağaçları ve kırılan dalları kaldırdılar. Olumsuz hava koşulları nedeniyle can kaybı yaşanmaması bizlere derin bir nefes aldırdı. Fırtınadan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Editör: ADEM AYDIN