Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, tüm vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Kotan, “Kurban Bayramının, size ve sevdiklerinize mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bu bayramda da yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yaşatacağımıza inanıyorum" dedi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Bayramların sevgi, saygı ve hoşgörüyü güçlendiren, toplumda yardımlaşma ve dayanışma ruhunun yaşandığı günler olduğunu ifade eden Kotan, “Sevgili Antalyalılar, sevgili Konyaaltılılar. Kurban Bayramının, size ve sevdiklerinize mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bu bayramda da, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yaşatacağımıza inanıyorum. Bayramlar beraber oldukça ve paylaştıkça anlam kazanır" dedi.

KIBRIS ANI EVİ’NİN KAPILARI ZİYARETÇİLERE AÇILDI KIBRIS ANI EVİ’NİN KAPILARI ZİYARETÇİLERE AÇILDI

EKİPLER 7/24 GÖREVDE

Belediye ekiplerinin, Kurban Bayramı süresince huzuru ve güvenliği sağlamak için gece gündüz çalışacağını belirten Başkan Kotan, mesajında şu ifadelere yer verdi:“Belediye ekiplerimiz ilçe sakinlerimizin huzuru ve güvenliği için bayram süresince çalışacak. Nöbetçi temizlik ekiplerimiz de bayram süresince ilçemizin temizliği için mesai yapacak. Üç noktada oluşturduğumuz kurban kesim yerlerimizi de hijyen kurallarına uygun hazırladık. Kesimlerimizde uzman kasaplarımız görev yapacak. Bayramın coşkusunu ve anlamını yaşarken kurban kesimi için belirlenen kurallara lütfen hep birlikte uyalım, hijyen ve temizlik konularına dikkat edelim. Kurban Bayramınızı şimdiden en içten dileklerimle kutluyor; sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum."

Editör: ADEM AYDIN