ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇİFTÇİYE YÖNELİK DESTEKLERİ SÜRÜYOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇİFTÇİYE YÖNELİK DESTEKLERİ SÜRÜYOR

     Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.Yılı etkinlikleri kapsamında büyük bir çevrecilik bilinciyle Otogar Kavşağında doğasever katılımcılarla birlikte 70.Yıl Hatıra Ormanı Fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.

’70.Yıl Hatıra Ormanımızın Ağaçlandırılmasına Katkı Koyarak Gelecek Nesillerimize Güzel Bir Doğa Bırakıyoruz.’                                                                                                                  

Başkan Köleoğlu: ‘Bugün Kumluca’mızın artık 70.yaşını doldurduğu günleri yaşıyoruz. Bu anlamlı günde geleceğe bir hatıra bırakmak için çok güzel bir 70.Yıl Hatıra Ormanı parkını oluşturduk. Ormanlarımızın ilelebet yaşayabilmesi için burada her birimiz ayrı ayrı fidan dikerek gelecek nesillere bugünleri hatırlatmak için fidan dikimlerimizi yapacağız. Hatıra Ormanımızın, gelecek nesillerimize bir eser olarak kalmasına katkı koyacağız.  

                                                      

 Turizm Yolu Olan Kumluca’mıza Elektrikli Araç İstasyonu ve Atm Park Kazandırdık

Kumluca’mız bir kültür turizm yolu. Binlerce turist aracı Ölüdeniz’e kadar bu yol üzerinden geçiyor. Turistlerin banka işlemlerini yapabilmesi için Atm parkımız var.Bir taraftan da yeni nesil teknolojik elektrikli araçların buradan geçerken durup elektrik istasyonu olarak kullanabilecekleri bir park aynı zamanda. Burası artık küçük bir ticaret merkezi olmaktadır. Belediyemizin 70.yaşını kutluyoruz. Etkinliğimize katılan herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

Editör: ADEM AYDIN