SAHTE BASIN KARTI OPERASYONU; 6 GÖZALTI SAHTE BASIN KARTI OPERASYONU; 6 GÖZALTI

   Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl  25. düzenlecek Tarım ve Seracılık Festivali 24 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek
   Kültür sanat ve müzik eğlence proğramları ile dolu dolu geçecek olan festival
24 Nisan da Panayır Çarşısı kurulması ile başlayacak. Festival proğramı kapsamında 27 Nisanda Yörük Göçü yapılması planlanırken 
28 Nisanda Yağlı Pehlivan Güreşleri yer alacak. 29 Nisanda Yörük Obalarının Açılışı ve Yörük Ateşi yakılacak. 3 - 4  Mayıs tarihlerinde yöresel yarışmalar, kadınlar matinesi ve Buray ve  Kıraç konserleri yapılacak.
Festival hakkında bilgi veren Kumluca Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu yaptığı açıklamada; " 25 yıldan beri gerçekleştirilen Tarım ve Seracılık Festivalimizi bu yıl 24 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceğiz.  Belediyemizin organize ettiği 41 Mahalle muhtarımızın bizzat iştirak ettiği ve yıllardır çok geniş katılımlı halk etkinliği halinde yapılan festivalimizin proğramının ana şemasını oluşturduk. 
Bayram tatilinden sonra detaylarını da oluşturacağız. Destek veren herkese şimdiden teşekkür eder tüm halkımızı festivalimize bekleriz " dedi.

Editör: ADEM AYDIN