MEHMET TOSUN: İŞİMİZ ÇOK, BAHANEMİZ YOK MEHMET TOSUN: İŞİMİZ ÇOK, BAHANEMİZ YOK

    Yılın ilk laleleri Kumluca’da çıktı!

Antalya’nın Kumluca ilçesinde yılın ilk dağ laleleri toprağın altından çıkarak Kumluca’yı sarmaya başladı. Baharın habercisi olan laleler dağlardamuhteşem görüntüleriile görsel şölen sunarken yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Dağlarda açan laleleri yerli halkın yanı sıra doğa sporları ile uğraşan turistler keşfetti. Fotoğraf ile ilgilenenlerinde yakından ilgilendiği dağ laleleri güzellikleri ile herkesi büyülemeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, ‘’Kumluca’nın bereketli topraklarında yılın ilk dağ laleleri toprağın altından çıktı. Doğa sporlarının başkenti konumunda olan Kumluca’mıza her mevsim rağbet gösteren yerli ve yabancı turistlerimiz endemik bitki türleri için elverişli olan tabiatımızda bu güzellikleri görmeye başladı. Kumluca için alternatif turizm olanakları sayesinde sezon hiç bitmiyor. Örneğin Gelidonya’ya yürüyüşe çıkarken birçok bitki türleriyle karşılaşırken büyüleyici güzellikleriyle dağ laleleri sizi hayatın koşuşturmacasından kısa süreliğine de olsa uzaklaştıracaktır’’ dedi.

Editör: ADEM AYDIN