Kumluca Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu Cumhuriyet Halk partisi İlçe Başkanlığında coşkuyla karşılandı.
   Kalkınan ve mutlu kent Kumluca’yı marka kent haline getirerek her zaman başarılı çalışmalar gerçekleştiren Kumluca Belediye Başkanı Mustafa  Köleoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca İlçe Başkanlığında coşkuyla karşılandı. Karşılamaya Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve heyeti, Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz, ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katılım sağladı.               

   Kumlucalı büyük ailemizin desteğiyle ileri daima ileri diyoruz diyen Başkan Köleoğlu yaptığı konuşmada;'' Yerel yönetim sürecindeyiz. Partililerimizle birlik beraberlik içerisinde kol kola girerek yola çıkma vakti geldi. Biz bu coşkumuzu hiçbir zaman kaybetmedik. Şimdi üzerimize çok önemli bir görev düşüyor. Biz bir şeye inandık. Kumluca’mıza sahip çıkmak için bir yola çıktık. 2019’da göreve geldiğimizde Kumluca’ya sahip çıkmak isteyen bir nesle Kumluca’mız inanarak sahip çıktı. Bir başarıya imza attık. Göreve geldiğimiz günden bu yana gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Kumlucalı Büyük Ailemizin desteğiyle birlik ve beraberlik içerisinde 2024’te ‘İleri Daima İleri’ sözüyle tekrar birlikte olacağımıza söz veriyorum.’’ dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA ŞEHİR HASTANESİNİ AÇTI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA ŞEHİR HASTANESİNİ AÇTI


    Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve beraberindeki  heyetle birlikte Kumluca Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. Nail Kamacı, ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında: ‘’Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kumluca’ya Aşevi, Akaryakıt İstasyonu, Kumluca Beton, Kapalı Pazar Yeri ve Ücretsiz Organik Gübre gibi Kumluca’nın kalkınmasına destek sağlayacak çok önemli projeleri Kumluca’ya kazandırmıştır. Gelecek günler bizimle birlikte olacak, yolumuz açık olsun. Kumluca’yı tekrar hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde kucaklayacağız.’’ dedi.                                                                                                
   Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu Esnafları Ziyaret Ederek Esnaflarla Sohbet Gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca İlçe Başkanlığında gerçekleşen coşkulu karşılama töreninden sonra Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe başkanları ve yönetimiyle beraber Kumluca sokaklarını gezerek esnafla keyifli sohbetler gerçekleştirdikten sonra Belediye Binasına geçiş yaptı.
Başkan Köleoğlu, ‘’Aynı İnançla Aynı Kararlılıkla Kumluca’mızı Sosyal Belediyecilikte Marka Kent Haline Getirmeye Devam Edeceğiz’’ Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz ve partililerin katıldığı makam ziyaretinde konuşmasını gerçekleştiren Başkan Köleoğlu, ‘’Kumluca’mızda 2019’dan bu yana Kumluca Belediyemizde Atatürkçü bir belediye başkanlığı adaylığımızı gerçekleştirip bunun inancıyla beraber Kumluca Belediyemizi Kumlucalı Büyük Ailemizle beraber bu zaferi yaşadık. Şimdi 2024 yılında da aynı inançla aynı kararlılıkla Kumluca’mıza sahip çıkmak için Sosyal Belediyeciliği Kumluca’da marka yapabilmek için ikinci kez aday gösterilerek çalışmalarımıza başladık. Kumluca’mıza sahip çıkmak için bir göreve daha talip olduk. Büyük Ailemizle birlikte aynı sevinci tekrar yaşayacağımıza inanıyor ve bunun için gece gündüz çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz.’’ dedi.

Editör: ADEM AYDIN