Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen, Gemlik Ticaret ve    Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hamaloğlu ile birlikte TOGG'un Gemlik'te bulunan fabrikasını ziyaret etti. KUTSO'nun Finike portakalının renginden esinlenerek ortaya çıkarılan "TOGG #turuncuolsun, Yollarımız Enerji Dolsun" kampanyası kapsamında turuncu renkli aracı TOGG'u fabrika yetkilileri ile buluşturan Başkan Özen, "Finike'nin ve Antalyamızın coğrafi işaretli ürünü Finike portakalımızın tanıtımı için çalışıyoruz. Bu kapsamda Türkiyemizin yerli ve milli otomobili TOGG'un turuncu renginin çıkarılarak isminin Finike olması önerisinde bulunmak için TOGG fabrikasını ziyaret ettik. Burada GTSO Başkanımız Hasan Hamaloğlu'nun da verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum", dedi.

'KURBAN ETLERİ SOĞUTULMADAN ÜST ÜSTE POŞETE KONULUP DOLABA ATILIRSA ÇÜRÜR' 'KURBAN ETLERİ SOĞUTULMADAN ÜST ÜSTE POŞETE KONULUP DOLABA ATILIRSA ÇÜRÜR'

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hamaloğlu ise KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG #turuncuolsun kampanyasına destek verdiklerini belirtti.

Editör: ADEM AYDIN