KUTSO’DAN BELEDİYE BAŞKANLARI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

     Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) 2024 Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında yeni seçilen Kumluca Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu’na, Demre Belediye Başkanı Fahri Duran’a, Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan’a ve yeniden seçilen Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen, Meclis Başkanı Menderes Oktay ve yönetim kurulu üyeleri 2024 Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda kendisine bağlı olan Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerindeki belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette KUTSO’nun bölgede gerçekleştirdiği projeler ve faaliyetler ile üyelerine sunduğu hizmetler anlatıldı. İlçelerde belediyeler ile iş birliğine dikkat çeken KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen, yeni seçilen belediye başkanlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunduklarını ifade edip her zaman birlikte iş birliği içerisinde çalışmaya hazır olduklarını iletti. Bölgemizin potansiyelinin farkındayız, bunu birlikte iyi değerlendirip Batı Antalya’yı hak ettiği noktaya birlikte taşıyacağız, dedi. Kumluca Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu, bölgenin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olan KUTSO ile iş birliği içerisinde çalışmaktan mutlu olacağını söyledi. Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi ise, “Batı Antalya ekonomimizi hak ettiği yere taşırken iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” diyerek birlikte çalışma konusunda desteklerini ifade etti. Demre Belediye Başkanı Fahri Duran da birlikte çalışarak Demre ekonomisini daha ileriye taşıyacaklarını dile getirdi. Kaş Belediye Başkanı Erol Demirhan ise Kaş için KUTSO ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Başkan Özen, KUTSO’nun vizyon projelerinden birisi olan Kaş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili Belediye Başkanı Demirhan’ı bilgilendirdi. Ayrıca Kaş merkezde elektrikli araçlar için yeni bir şarj istasyonu kurulması konusunda taleplerini iletti.

BELEDİYE UYARDI; VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 31 MAYIS BELEDİYE UYARDI; VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 31 MAYIS

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen, Meclis Başkanı Menderes Oktay ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanlarına başarılar dileyerek plaket takdim ettiler.

Editör: ADEM AYDIN