LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde yapılan bayramlaşma etkinlikleri ile Ramazan Bayramı’nı kutladı. Bayram hediyelerini alan ve oyunlarla neşelenen minik kahramanlar hep bir ağızdan umutla, “İyi bayramlar” diledi.

'TURİZMDE YABANCILARIN ÇALIŞMA İZİNLERİ SORUNU ÇÖZÜLMELİDİR' 'TURİZMDE YABANCILARIN ÇALIŞMA İZİNLERİ SORUNU ÇÖZÜLMELİDİR'

“Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır lösemili çocuklar başta olmak üzere çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser ile mücadele eden çocuklar ve aileleri Ankara Vakıf merkez olmak üzere ofislerin olduğu illerde bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. Ramazan Bayramı kutlamaları için çocuklar ve gönüllüler tarafından gerçekleştirilen gösteriler renkli anlara sahne oldu.  Çocuklar, masal kahramanları ile eğlenirken aileleri de bir arada vakit geçirdi.

LÖSEV Antalya’da Ramazan Bayramı Coşkusu

LÖSEV Antalya Konyaaltı ofiste bir araya gelen LÖSEV’e kayıtlı çocuk ve yetişkinler, bayramın ruhunu hep birlikte yaşadılar. Lösemiyi yenen Yusuf Taş’ınannesi Özlem Taş, bayramlaşma etkinliğinde duygularını şöyle dile getirdi. “Annem ve babam sizlere ömür.Buraya gelincebaba evine gider gibi huzur bulduğum, ana kucağı gibi sıcacık sevgi dolu bir buluşmaydı.Emeği geçen ve gelen tüm aileme teşekkür ederim.İyiki böyle bir ailenin ferdiyim hepinizi seviyorum, herkese iyi bayramlar dilerim”

LÖSEV Antalya İl Koordinatör YardımcısıÖzlem Uğurel, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;“Biz LÖSEV olarak çok büyük bir aileyiz. 25 yıldır maddi desteklerin yanında manevi olarak lösemi ve kanser ile mücadele eden hastalarımızın yanındayız. Bugün hep birlikte Ramazan Bayramı’nı kutlarken tek dileğimiz tüm hastalarımız için sağlık.”

Editör: ADEM AYDIN