LÖSEV ile birlikte lösemili ve kanser tedavisi görençocuklar ve aileleri yeni yılı umut içinde karşılıyor. Kimi hastanede kimi evinde tedavisine devam eden çocukların yeni yıldan tek dileği var: Sağlıklarına kavuşmak…

LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, çocukların yeni yıla umut ve sevinçle girmesi için gıda, giyim, oyuncak ve nakit yardımlarını artırdı. Türkiye çapında hastanelerde yatan, tedavisi devam eden çocukları ziyaret ederek onlara yeni yıl hediyelerini ulaştırıyor. Başta Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl kutlamaları düzenleyerek çocukları mutlu etmeye devam eden Vakıf, Türkiye’nin birçok ilindeki Lösemi ve Kanser ile mücadele eden minikleri de unutmadı.

Antalya’daYeni YılaLÖSEV ile Merhaba!

LÖSEV’in öncülüğünde yeni yıl kutlamaları Antalya’dagerçekleştirildi. Çocukların hep birlikte eğlenerek ritim çalışmaları yaptığı kutlamada, bilim şov ve balon gösterileri de kutlamaya farklı heyecanlar kattı. Neşe ile yeni yıldan sağlık dileyen çocukların mutluluğu duygu dolu anlar yaşattı. Yeni yıla umutla birlikte merhaba diyen lösemili çocuklar palyaço ablalar eşliğinde dans edip şarkılar söyledi. Pasta kesip hediyelerini aldılar.

LÖSEV Çocukların Manevi Anlamda da Yanında

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA ŞEHİR HASTANESİNİ AÇTI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA ŞEHİR HASTANESİNİ AÇTI

Kurulduğu ilk yıllarda Lösemili Çocukların yaşadığı zorluklara karşı mücadele edenLÖSEV,  uzun süredir tüm kanser hastalarına da maddi, ayni ve sosyal desteklerini ulaştırıyor. 25 yılönce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün aldığı bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının aile boyu yardımına koşuyor. Doktorlar tedavi sürecinde moral çok önemli diyor, bu görüşe bağlı LÖSEV aile kavramı ile sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da hastaların yanında.

Destek olmak isteyen herkes ofislerin bulunduğu illerde (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden LÖSEV’ destekte bulunabiliyor.

LÖSEV

Editör: ADEM AYDIN