Antalya'nın Döşemealtı ilçesinin İyi Parti Belediye Başkan Adayı mimar Emre Afacan, seçim kampanyası kapsamında sosyal medyayı da etkili bir şekilde kullanarak halkla doğrudan iletişim kuruyor. Afacan, vatandaşların sorularına anında cevap veriyor ve sosyal medya üzerinden interaktif bir şekilde ilçenin sorunlarını gündeme getiriyor.

SENFONİDEN 'OBUA' KONSERİ SENFONİDEN 'OBUA' KONSERİ

Sosyal medya hesapları aracılığıyla seçmenle etkileşimde bulunan Döşemealtı'nın İyi Parti adayı mimar Emre Afacan, özellikle Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi platformlarda düzenlediği canlı yayınlar ve interaktif paylaşımlarla halkın nabzını tutuyor. İlçe sakinlerinin sorunlarına duyarlılıkla yaklaşan Afacan, online platformlarda düzenlediği ankete dayalı etkinliklerle vatandaşların beklenti ve taleplerini doğrudan öğreniyor.

Sosyal medya üzerinden "Döşemealtı’nda yeni bir heyecan" sloganıyla yaptığı paylaşımlarda, ilçenin yüzyüze olduğu sorunlara ve çözüm önerilerine dair detaylı bilgiler veren Afacan, aynı zamanda vatandaşların görüş ve önerilerini alarak kampanyasını 'doğrudan katılımcı' bir hale getiriyor. Adaylığının açıklandığı kasım ayından bu yana sürekli sahada vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinleyen Emre Afacan, sosyal medya hesapları aracılığıyla ilçe sakinleriyle iletişimi gece gündüz sürdürüyor.

Afacan'ın sosyal medya stratejisi, özellikle genç seçmenlerin takdirini topluyor. Yaptığı canlı yayınlar, paylaştığı içerikler ve interaktif etkinliklerle Emre Afacan, Döşemealtı halkıyla doğrudan temas kurarak seçim kampanyasını dijital dünyada sürdürüyor, ilçenin genel sorunlarından tutun da mahalle ve sokak bazlı meselelere kadar geniş bir yelpazede sorulara yanıt veriyor.

Editör: ADEM AYDIN