CHP KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYl EROL DEMİRHAN MUHTARLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUTLU ULUTAŞ'TAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET KAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUTLU ULUTAŞ'TAN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET

   CHP Kaş Belediye Başkan Adayı Erol Demirhan muhtarlarla biraraya geldi.

   Cumhuriyet Halk Partisi Kaş Belediye Başkan Adayı Erol Demirhan seçim gezi ve ziyaretlerini tam gaz aralıksız sürdürüyor. Başkan adayı Erol Demirhan, Cumhuriyet Halk Partisi Kaş İlçe Başkanı Mehmet Vural Arıkan ile birlikte Kaş İlçesindeki mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi. Başkan adayı Demirhan İlçenin Akçagerme Plajı yanında bulunan Turizm Park Restoranda kahvatılı toplantıda buluşarak mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.

   CHP Kaş Belediye Başkan Adayı Erol Demirhan yaptığı konuşmada;"Bugün muhtarlarımızla bir araya gelerek keyifli bir kahvaltı buluşması gerçekleştirdik. Mahallelerimizin kanaat önderleri ve temsilcileriyle birlikte, ilçemizin geleceği için önemli konuları ele aldık. Muhtarlarımızın değerli görüşleri ve önerileri, mahallelerimizin daha güzel ve yaşanabilir bir yer olması adına bizim için büyük bir rehber. Toplantıda paylaşılan fikirlerle, birlikte daha güçlü projelere imza atma yolunda önemli adımlar attık. Bu kahvaltı buluşmasında bizimle bir araya gelen tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyor, birlikte daha nice başarılara imza atacağımızı umut ediyoruz."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN