TUR'UN EN UZUN ETABINI ASTANA TAKIMI'NDAN MAX KANTER 4 SAAT 43 DAKİKA 16 SANİYE İLE KAZANDI TUR'UN EN UZUN ETABINI ASTANA TAKIMI'NDAN MAX KANTER 4 SAAT 43 DAKİKA 16 SANİYE İLE KAZANDI

   Lider Kaş Kınık Spor Antalya merkez takımlarından Çakallıklı Spor'u 5-3 yenerek galibiyeti taraftarlarıyla paylaştılar.

   Antalya Süper Amatör Liginin haftanın en önemli maçında namağlup lider Kaş Kınık Spor ile Lig yedincisi Çakallıklı Spor Kaş Kınık Arenada karşılaştılar. Adeta gol düellosu şeklinde geçen ve 8 golün atıldığı maçta kendi saha ve seyircisi önünde Kaş Kınık Spor güçlü rakibi Çakallıklı Spor'u 5-3 yenerek ligde namağlup liderliğini devam ettirdi. Kaş Kınık Arenada oynanan haftanın en önemli ve sporseverler tarafından sonucu merakla beklenen maçta ligin namağlup lideri Kaş Kınık Spor lig yedincisi Çakallıklı Spor'u 39. Cihad Toker, 41. dakikada Serkan Çelik, 58. dakikada Ramazan Şaşkın, 77. dakikada Yemen Taş ve 80. dakikada Ramazan Şaşkın’ın attığı gollerle güçlü rakibi Çakallıklı Spor’u 5-3 yendi. Maçta Kaş Kınık Spor’un 5-3 üstünlüğüyle sona erdi. Kaş Kınık Sporlu futbolcular galibiye maç sonunda taraftarlarıyla paylaştı.

   Kaş Kınık Spor Antalya Süper Amatör Liginin 11. Haftasında haftanın en önemli ve sonucu sporseverler tarafından merakla beklenen maçta ligin güçlü takımlarından Çakallıklı Spor'u 5-3 yenerek ligde namağlup liderliğini sürdürdü. Kaş Kınık Spor ligde oynadığı 11 maçta 9 galibiyet 2 beraberlik ve topladığı 29 puanla namağlup lider durumda. Namağlup lider Kaş Kınık Spor’un en yakın takipçisi ise Demre İlçesi’nin Beymelekspor  takımı oynadığı 11 maçta topladığı 27 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Editör: ADEM AYDIN