'ADINIZ TERÖR OLAYLARINA KARIŞTI' YALANIYLA DOLANDIRICILIĞA 4 TUTUKLAMA 'ADINIZ TERÖR OLAYLARINA KARIŞTI' YALANIYLA DOLANDIRICILIĞA 4 TUTUKLAMA

ANTALYA POLİSİNDEN SAHTE BEBEK MAMASI OPERASYONU
 Antalya Polisi, internet üzerinden sahte, tarihi geçmiş bebek maması ve enteral ürün satan 4 kişiyi yakaladı. Zanlıların deposunda yapılan binlerce paket ürün ele geçirildi.
 Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, internet üzerinden sahte ve tarihi geçmiş ürün satışı yapıldığını tespit etti ve harekete geçti. Antalya Polisi, 'Nitelikli Dolandırıcılık, Kişilerin Hayatını ve Sağlığını Tehlikeye Sokacak Biçimde İlaç Yapma veya Satma' suçu kapsamında düzenledikleri operasyonda, sahte ve tarihi geçmiş bebek mamalarını internet üzerinden satışını yapan 4 kişiyi kıskıvrak yakaladı.
 Yakalanan kişilerin işyeri ve depolarından yapılan aramalarda 51.106 adet ve 2.598 paket enteral beslenme ürünleri ele geçirildi. Polis, internet üzerinden bu ürünleri satan 4 kişiyi gözaltına aldı.

735d11869fcfe3253ec29272a9455355