TATLI KAZALAR ATLASI SERGİSİ AÇILDI TATLI KAZALAR ATLASI SERGİSİ AÇILDI

    Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak ziyaretinde emniyet müdürlüğü binası yapılması planlanan arsada inceleme yaptı. 

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak'ta deprem riski nedeniyle yıkım kararı alınan emniyet müdürlüğü binasının yapılması planlanan arsada inceleme gerçekleştirdi. Vali Öksüz'e Kaymakam Bayram Gale, Burdur AK Parti Milletvekilleri Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz, AK Parti İlçe Başkanı Osman Taşkın, İlçe Emniyet Müdürü Özkan Büyükyılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Alperen Çatlı da eşlik etti. 

Yeni binanın yapılması planlanan Sanayi Mahallesi'ndeki arsayı incelemeyen Vali Öksüz, daha sonra yıkım kararı alınan Bucak Emniyet Müdürlüğü binasına gitti. Başkan Emrullah Ünal'dan emniyet müdürlüğü binası yapılması düşünülen arsalar hakkında bilgi alan Vali Öksüz, sonrasında kaymakamlı ve Bucak Belediyesi ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası'nı da ziyaret eti. Vali Öksüz 70 Evler Mahallesi'nde yapımı süren Millet Ormanı'nda inceleme yapıp Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Öksüz, "Bucak ilçemizi bu gün vekillerimiz ile birlikte ziyarette belediyemizin yerel hizmetleri ve belediye hizmetleri hakkında bilgi aldık. Bu hizmetlerin arttırılması ve yenilerinin eklenmesi konusunda görüş alış verişinde bulunduk. Bucak, ticaret ve sanayi açısından önemli ilçelerimizden biri. Buradaki ticari ve sanayi gelişimi, organize sanayi bölgesini içeren bazı çalışmalarda görüş alış verişi yaptık. Amacımız Burdur'u her sektörde daha iyi alanlara taşımak. Hizmeti ve kaliteyi arttırarak devam ettirmek" dedi.