Antalya Valisi Hulusi Şahin, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, "Başta Antalyalı hemşehrilerimiz ve kentimizi teşrif edecek olan misafirlerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutluyorum" dedi.

GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ’NDE GENÇLERE CV HAZIRLAMA EĞİTİMİ GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ’NDE GENÇLERE CV HAZIRLAMA EĞİTİMİ

Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayan Vali Hulusi Şahin, "Sofralarımızı ve gönüllerimizi bereketlendiren Ramazan Ayı’nı geride bırakıp Ramazan Bayramı’nın heyecanını şimdi hep birlikte paylaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nın milletimizin inanç ikliminde özel bir yeri vardır. Ramazan Bayramı umuttur, olgunluktur, barıştır, paylaşmanın getirdiği berekettir. Ramazan Ayı’nın bize hatırlattığı birlik, hoşgörü ve diğerkâmlığı, önce Ramazan Bayramı’na sonrasında ise ömrümüzün geri kalanına taşımaya gayret edelim. Yaşlılarımızla hasbihal edelim, çocuklarımızla çocuk olalım. Gelenek, göreneklerimizi bizi biz yapan değerlerimizi itinayla yaşatmaya devam edelim diye temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Bayram süresince görev yapacak kamu personeline kolaylıklar dileyen Vali Şahin, şunları kaydetti: "Değerlerimizi yaşatarak ağız tadıyla, huzur ve güven içerisinde bayram geçirebilmemiz için askerimiz, polisimiz, sağlıkçılarımız başta olmak tüm kurumlarımızla, ekiplerimizle görevimizin başında olacağız. Bayram tatili süresince görev yapacak olan kamu personelimize, görevlerinde kolaylıklar diliyor, Ramazan Bayramı münasebetiyle yola çıkacak olan kıymetli hemşehrilerimizin de dikkatli olmalarını; trafik kurallarına ve işaretlerine azami ölçüde uymalarını bilhassa rica ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Antalyalı hemşehrilerimiz ve kentimizi teşrif edecek olan misafirlerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutluyorum."

Editör: ADEM AYDIN