Antalya Valisi Hulusi Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

YABANCILAR, ELEKTRONİK SİGARADAN EVCİL HAYVANA KADAR PEK ÇOK ÜRÜNÜ İNTERNETTEN SATIŞA ÇIKARDI YABANCILAR, ELEKTRONİK SİGARADAN EVCİL HAYVANA KADAR PEK ÇOK ÜRÜNÜ İNTERNETTEN SATIŞA ÇIKARDI

Vali Şahin'in mesajında şu ifadeler yer aldı:"Kurban Bayramı’nın manevi huzuru ve sevinci hepimizin üzerine olsun. Bu mübarek günlerde, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini yaşamak ve yaşatmak dileğiyle, bayramımızı kutluyorum.

Bu özel günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelerek, bayramın getirdiği manevi atmosferde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın, kalplerimizi sevgiyle doldurmanın önemini bir kez daha hatırlıyor, kardeşlik duygularını güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya’mızın güzellikleri içinde, dostluk ve kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendiriyoruz.

Kurban Bayramı’nın, barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Küskünlüklerin sona erdiği, gönüllerin bir olduğu, sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyoruz.

Bayram nedeniyle artacak hareketliliğin bayramımızı yas gününe çevirmemesi için trafik kurallarına ve alınan tedbirlere azami dikkat etmemiz gerektiğini, bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Ülkeyi bize hediye eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, milletimizin huzur ve güvenliği ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, siz sevgili Antalyalıların ve bayramda şehrimizde bulunan misafirimizin, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, bayramın huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum."

Editör: ADEM AYDIN