Akdeniz Üniversitesi'ne 200 metre uzaklıkta yer alan Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokali, öğrencilerden yoğun ilgi görüyor. Sıcak ortamıyla gençlerin vazgeçilmez adresleri arasına giren lokalde, ücretsiz wi-fi hizmetinin yanında, çorba ve çay ikramı da yapılıyor.    

GÜSAD'DA YENİ DÖNEM GÜSAD'DA YENİ DÖNEM

Akdeniz Üniversitesi'nin güney sınır komşusu olan ve Pınarbaşı Mahallesi'nde 730 ve 732 sokak kesişiminde yer alan Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokali, öğrencilerin yoğun ilgisini görüyor. Gençlik lokalinde öğrenciler, 09.00- 21.00 saatleri arasında ders çalışma ve sosyalleşme imkânı buluyor. Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokali'ni tercih eden öğrenciler, lokalde verilen ücretsiz hizmetlerden memnun. Pazar günü hariç her gün açık olan lokalde verilen wi-fi hizmeti, çorba-çay ikramı ve sıcak çalışma ortamı, öğrencilerin burayı tercih etmesinde büyük rol oynuyor. 

ÖĞRENCİLER ÇOK MEMNUN

Gençlik lokaline ders çalışmak için geldiğini söyleyen Şeyma Döndür, “Sabah geldiğimde çay hazır oluyor, çayımı içiyorum. Ders çalışmaya devam ederken öğle saatlerinde çorba ikramı oluyor. Suyumuzu alabiliyoruz. Klimalar var, sıcak bir ortamda oturuyoruz. Ulaşım anlamında üniversiteye ve duraklara yakın bir yerde olması da bizim için çok güzel. Ücretsiz internet hizmetinden de faydalanıyoruz. Bizlere böyle bir imkân sundukları için Konyaaltı Belediyesi'ne ve Başkan Semih Esen'e teşekkür ediyorum" dedi.

GENÇLERİN YANINDA OLACAĞIZ

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, gençlik lokalinde öğrencilerin iyi şartlarda ders çalışma imkânı bulduklarını söyledi. Üniversitede okuyan ve sınavlara hazırlanan öğrencilerin gençlik lokalinden faydalanmasından memnun olduklarını ifade eden Başkan Esen, “Öğrencilerimizden de olumlu geri dönüşler almak bizleri çok sevindiriyor. Öğrencilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak projeler üretmeye, onların yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Editör: ADEM AYDIN