TUR'UN EN UZUN ETABINI ASTANA TAKIMI'NDAN MAX KANTER 4 SAAT 43 DAKİKA 16 SANİYE İLE KAZANDI TUR'UN EN UZUN ETABINI ASTANA TAKIMI'NDAN MAX KANTER 4 SAAT 43 DAKİKA 16 SANİYE İLE KAZANDI

   İnşaatın bacasından düşerek hayatını kaybeden Kadir Erdil usta son yolculuğuna uğurlandı.

Kaş’ıninşaat ustalarından Kadir Erdil Usta geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Çukurbağ Yarımadasında bir inşaatta çalışırken inşaatın bacasından düşerek ağır yaralanan ve helikopter ile Antalya’ya sevk edilen 53 yaşındaki Kadir Erdil usta hastanede 3 gün yoğun bakımda yatarken vefat etti. Kaşlılar tarafından herkese saygılı, dürüst olan sempatik ve güler yüzlü olan Kadir Erdil usta Kaşlılar ve vatandaşlar tarafından sevilen sayılan biriydi. Kaş İlçesinin Gökçeören Mahallesinden olan merhum Kadir Erdil Salı günü ikindi namazına müteakiben Gökçeören Mahalle Camiinde kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defnedildi. Merhum Kadir Erdil ustayı son yolculuğunda ailesi, akrabaları, sevenleri, köylüleri ve Kaşlı vatandaşlar yalnız bırakmadı.  Evli ve 1 kız ve 2 oğlu olmak üzere 3 evladı sahibi olan merhum Kadir Erdil usta Kaş İlçesinin Gökçeören Mahallesinden olup mahalleye bağlı Gökseki Mevkiinde ailesiyle birlikte ikamet ediyordu. Ailesi başsağlığı taziyelerini Gökseki’deki evinde ve evinin önünde kurulan taziye çadırında taziyeleri kabul ederek konukları ağırlıyor.

    Kaş Aydın Web sitesi ve Kaş Aydın Haber Gazetesi ailesi olarak merhum Kadir Erdil ustamıza Allah'tan rahmet diler, ailesine, akrabalarına, sevenlerine ve Kaşlı vatandaşlara başsağlığı diler, geride kalanlara Allah'tan sabır temenni eder, mekanı cennet ruhu şad olsun. Nurlar içinde yatsın. Dualarımız rahmetli Kadit Erdil ustamız arkadaşımız için.

Editör: ADEM AYDIN