KAŞ'TA KEMER-KALKAN ETABINI KAZANAN BİSİKLETÇİLERİ ÖDÜL TÖRENİ KAŞ'TA KEMER-KALKAN ETABINI KAZANAN BİSİKLETÇİLERİ ÖDÜL TÖRENİ

   Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş Kalkan ve Patara'da hortum felaketinden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

   Kaş Belediye Başkanı ve AK Parti'den Cumhur İttifakı Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş beraberindeki heyetle birlikte 5 Mart Salı Günü Kaş İlçesinin Kalkan ve dünyaca ünlü tarihi antik kenti Patara'nında olduğu Gelemiş Mahallesi'nde meydana gelen doğal hortum felaketinden etkilenen, zarar gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dedi. Başkan ve Başkan Adayı Ulutaş geçmiş olsun ziyaretinde hortum felaketinden etkilenen vatandaşlarla durumlarını ve yapılması gerekenleri konuştular.

   Kaş Belediye Başkanı ve adayı Mutlu Ulutaş  ziyaretle ilgili olarak yaptığı konuşmada;" İlçemizin Kalkan ve Patara Mahallemizde meydana gelen hortum felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Rabbim tüm afetlerden korusun."Dedi.

Editör: ADEM AYDIN