Vali Ersin Yazıcı, Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret ederek Başkan Sacittin Hancıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Şehrin tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek sorun ve talepleri yerinde dinlemeye çalıştığını aktaran Vali Yazıcı, "Şehrin tüm paydaşlarını ziyaret ederek sorun ve talepleri yerinde not alarak çözüm için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.
Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret eden Vali Ersin Yazıcı, Başkan Sacittin Hancıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Turizmin başkenti Antalya'yı daha da ileriye taşımak için şehrin tüm paydaşlarıyla ortak çalışmalar yaptıklarını aktaran Vali Yazıcı, "Turizmin başkenti, ülkemizin misafir odası Antalya'mızda şehrimizin tüm paydaşlarıyla birlikte ortak çalışmalar yaparak şehrimizi daha da ileriye taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrin tüm paydaşlarını ziyaret ederek sorun ve talepleri yerinde not alarak çözüm için çalışıyoruz" dedi. Antalya'nın nabzını en iyi tutan grupların meslek odaları ve esnaflar olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, "Meslek odalarımız ve esnaflarımız şehrimizin nabzını en iyi tutan yerler. Bu şehirde ne olup bittiğini nerede bir aksama olduğunu en iyi sizler biliyorsunuz. Sizler bu şehrin aynasısınız. Sizlerin görüşleri benim için önemli. Sizler Antalya'mızın adeta birer aynası ve yansımasısınız" diye konuştu.
'2006 YILINDAN BERİ HİÇBİR VALİ ZİYARET ETMEDİ'
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ve 2006 yılından beri kendilerini hiçbir Vali'nin ziyaret etmediğini söyleyen Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sacittin Hancıoğlu, "Odamızı 2006 yılından beri hiçbir Vali ziyaret etmedi. Bu bizim için büyük bir gurur. Ziyaretiniz için tekrardan hem odam adına hem de kendi adıma çok teşekkür ediyorum" dedi. Kadınların serbest muhasebe ve mali müşavirlik alanında titiz ve başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen Oda Başkan Yardımcısı Yasemin Barlas da, "Sektörde çalışan birçok kadın arkadaşımız var. Kadınlarımız titiz ve başarılı çalışmalarıyla iyi işler ortaya çıkarıyorlar" dedi. Vali Yazıcı ise kadınlara fırsat verildiğinde her zaman ve her sektörde çok başarılı işlere imza attıklarını söyleyerek, “Kadın eli değen her şey güzelleşir. Kadınlarımıza fırsat verildiğinde çok başarılı işler çıkardıklarını birçok kez gördüm. İnşallah daha da başarılı işler çıkararak hem şehrimize hem de ülkemize katkı sunmaya devam edecekler" diyerek sözlerini tamamladı.
Ziyaret sonunda Vali Yazıcı, Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hancıoğlu ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.