Kaş Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle 5-11 Eylül'de ilk kez düzenlenen Kaş Gençlik Festivali, Ece Seçkin konseriyle sona erdi.
Kalkan Mahallesi'nde gerçekleştirilen konser programında vatandaşlar alanı tıklım tıklım doldurdu. Kalkan Yat Limanı'nda sahneye önce DJ Emrah Karaduman çıktı. Ardından sahneye çıkan Ece Seçkin, seslendirdiği şarkıları ve sahne performansıyla beğeni topladı. Altı gün süren festival kapsamında spor, bale, dans, tiyatro gösterisi, müzik, kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. Festival Köy Programı çerçevesinde Kınık, Yeşilköy, Gömbe ve Dirgenler mahallelerinde okçuluk, dart, halat çekme, müzikli oyunlar, portatif tenis/badminton, matrak oyununa gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi.
'FESTİVALLER DEVAM EDECEK'
Etkinlikte konuşan Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, geleneksel faaliyetlerin yanı sıra gençlere yönelik kültür sanat ve spor alanında da yapısal çalışmalara devam ettiklerini, bunu sürdüreceklerini söyledi. Festivallerin bundan sonraki süreçte devam edeceği müjdesini veren Başkan Mutlu Ulutaş, "Farklı faaliyetlerle gençlerin ve kendisini genç hissedenlerin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.